
Hasta
Káble som nikdy nemal rád a za tie roky, čo používam bezdrát som nezaznamenal žiadne lagy ani problémy s odozvou. Jediný problém, keď sa ti vybijú batérie počas hrania, ale to je malá daň za tú slobodu.



|
reagovat
|
A extra jestli je to nějaký šitovní set z Tesca za pětikilo 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|