Mě by spíš zajímalo, jaký má monitor a na čem u toho sedí :) Pohodlné křeslo, kde můžeš sedět hodiny v kuse je základ a pořádný monitor v ceně minimálně jedné konzole, raději dvou... svým způsobem nutnost, pokud má člověk herní PC, není nic horšího, než si koupit herní dělo třeba za pade a pak u toho sedět na židličce z Aska a čumět do lowend TNka za 3 litry :)
|
reagovat
|


A extra jestli je to nějaký šitovní set z Tesca za pětikilo 
