Ostatni parametry jsou na vas. Diky!!Pomoc s vyberem nove TV
Panove, mam prosbu. Moje stara dobra TV pomalu odchazi, takze si planuju koupit novou. Doporucite me neco? Parametry (nesmat se, jsem zenska): velikost 48"-55", cena do 40.000. 3D ne, jsem prostorove slepa.
Ostatni parametry jsou na vas. Diky!!
Ostatni parametry jsou na vas. Diky!!|
reagovat
|

Já například teď zjišťuju, že mi na zemi leží odpojený coax kabel od antény nejspíš od poslední větší bouřky, takže na DVB-T jsem se na TV podíval naposledy asi tak v červnu
Za rypala snad ani nejsi, podle toho, co pises (a co jsem tak trochu tusil - i proto jsem se ptal), jde o zcela legitimni otazku. Televizi ja se branim tak nejak "z principu" a z pocitu, ze kdyz jsem tu x let zil bez ni, tak jestli ted, kdyz mam obyvak, si ho mam "zaneradovat" velkou obrazovkou - a ano, je mi jasne, jak absurdne podobna myslenka vyzniva v sekci "domaci kino"... 
