Karlos
X5 je fakt monstrum, taky vždycky ráno přemýšlím, zda ho vzít nebo na to kašlat(ale když to s customy hraje tak pěkně :) ). Naštěstí ta X1 je rozměrově i váhou(cca poloviční) rozumnější, je to přibližně jak nosit iPod classic.
|
reagovat
|
?

