Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5141 - 5160 Napsat příspěvek
Ach jo, naivně jsem očekával, že ty dvě videa s Apple inženýrem nic nevyvolají :o
631362
Ach jo, naivně jsem očekával, že ty dvě videa s Apple inženýrem nic nevyvolají *:o*
0 0
reagovat
To bych jindy asi vinil, ale zrovna u spotřební elektroniky se jistá míra debility a nešikovnosti předpokládá. Nikoho by asi moc nebavil telefon, který se rozbije ve 100% případů pádu na zem nebo lehkýho zvlhnutí, to je taky debilitou lidí. A zrovna ten mobil většina lidí v kapse nosí, má ho drtivou většinu času u sebe a že se tohle stane se prostě předpokládat musí.
Jinač, tohle nebylo určitě vyhnaný médiama a haterama z ojedinělých případů, sám jsem to zaznamenal třeba u dvou lidí na twitteru nebo facebooku, kteří fakt hateři nejsou a autenticky se jim to stalo, na imguru to bylo x lidí, který s tím měli taky autentický zkušenosti. Tohle prostě žádnej jinej model neměl a dost možná ani většina ostatních dohromady a nezvrátí to žádný laboratorní podmínky.
631361
To bych jindy asi vinil, ale zrovna u spotřební elektroniky se jistá míra debility a nešikovnosti předpokládá. Nikoho by asi moc nebavil telefon, který se rozbije ve 100% případů pádu na zem nebo lehkýho zvlhnutí, to je taky debilitou lidí. A zrovna ten mobil většina lidí v kapse nosí, má ho drtivou většinu času u sebe a že se tohle stane se prostě předpokládat musí. Jinač, tohle nebylo určitě vyhnaný médiama a haterama z ojedinělých případů, sám jsem to zaznamenal třeba u dvou lidí na twitteru nebo facebooku, kteří fakt hateři nejsou a autenticky se jim to stalo, na imguru to bylo x lidí, který s tím měli taky autentický zkušenosti. Tohle prostě žádnej jinej model neměl a dost možná ani většina ostatních dohromady a nezvrátí to žádný laboratorní podmínky.
0 0
reagovat
Tak v prvom rade ma skor pobavilo pokrytectvo samotneho Samsungu, kvoli tomu som to aj linkoval. Ale ano, fanatici sa najdu na oboch stranach, aj ked nechaoem, co si tym whataboutizmom chcel dokazat. Narazal som totiz na relativne inteligentnych ludi, ktori su schopni k tej zaujatosti a double standardu sklznut tiez, vid to tvoje "ked budu mat tolko pripadov".
Vo vrecku sa ohybali aj Samsungy, hoci boli z plastu. Priklady aj inych telefonov sa uviedli hned pri vypuknuti bendgate.
Len dovtedy si sa o tom nedocital v takej miere preto, lebo za a) nikoho zo nezaujimalo, lebo za b) vacsinou to nikoho neprekvapilo. A malokto z toho vinil vyrobcu, ale toho vola, co si nanho sadol.
631360
Tak v prvom rade ma skor pobavilo pokrytectvo samotneho Samsungu, kvoli tomu som to aj linkoval. Ale ano, fanatici sa najdu na oboch stranach, aj ked nechaoem, co si tym whataboutizmom chcel dokazat. Narazal som totiz na relativne inteligentnych ludi, ktori su schopni k tej zaujatosti a double standardu sklznut tiez, vid to tvoje "ked budu mat tolko pripadov". Vo vrecku sa ohybali aj Samsungy, hoci boli z plastu. Priklady aj inych telefonov sa uviedli hned pri vypuknuti bendgate. Len dovtedy si sa o tom nedocital v takej miere preto, lebo za a) nikoho zo nezaujimalo, lebo za b) vacsinou to nikoho neprekvapilo. A malokto z toho vinil vyrobcu, ale toho vola, co si nanho sadol.
0 0
reagovat
No ještě to právě super není, mne by tam dost věcí chybělo a pravidelně bych to užívat jako první stroj používat nemohl. Ale lidi s nižšíma nárokama v tom podle mne najdou daleko lepší zařízení, než android. Mně tam třeba před pár měsícema zkusmo chybělo 10 aplikací, ale kdybych si je odmyslel, tak se to používá tak moc líp. Hlavně naprosto krásný, čisťoučký elegantní prostředí, oproti kterýmu je celej iphone i andoid neskutečnej digi bordel.
631359
No ještě to právě super není, mne by tam dost věcí chybělo a pravidelně bych to užívat jako první stroj používat nemohl. Ale lidi s nižšíma nárokama v tom podle mne najdou daleko lepší zařízení, než android. Mně tam třeba před pár měsícema zkusmo chybělo 10 aplikací, ale kdybych si je odmyslel, tak se to používá tak moc líp. Hlavně naprosto krásný, čisťoučký elegantní prostředí, oproti kterýmu je celej iphone i andoid neskutečnej digi bordel.
0 0
reagovat

Tony

JJ, Windows Phone jsou fantastickej a zoufale nedoceněnej systém, kterej doporučuju kde chodím. Měl sem Soňáka Z a k Androidu se už nikdy nevrátím. Všechno, ale opravdu všechno, je na (těch správných) Lumiích s WP rychlejší, jednoduší a uživatelsky přívětivější. Ten argument, kterej se pořád opakuje, a sice že to není tak rozšířený a není tam tolik aplikací, je už taky směšnej. Fakticky všechny použitelný aplikace tam už najdeš a že tam nejsou všechny hry? Tak kde to sme...
631358
JJ, Windows Phone jsou fantastickej a zoufale nedoceněnej systém, kterej doporučuju kde chodím. Měl sem Soňáka Z a k Androidu se už nikdy nevrátím. Všechno, ale opravdu všechno, je na (těch správných) Lumiích s WP rychlejší, jednoduší a uživatelsky přívětivější. Ten argument, kterej se pořád opakuje, a sice že to není tak rozšířený a není tam tolik aplikací, je už taky směšnej. Fakticky všechny použitelný aplikace tam už najdeš a že tam nejsou všechny hry? Tak kde to sme...
Tony
0 0
reagovat

Gorecki

Jasně, protože jablíčkáří jsou 100% objektivní a nezaujatí. A znova říkám, ten problém nebyl žádný laboratorní, to se dělo lidem v praxi v poměrně velký míře. Nezaznamenal jsem něco podobného u Samsungů, mimo těch laboratorních testů.
631357
Jasně, protože jablíčkáří jsou 100% objektivní a nezaujatí. A znova říkám, ten problém nebyl žádný laboratorní, to se dělo lidem v praxi v poměrně velký míře. Nezaznamenal jsem něco podobného u Samsungů, mimo těch laboratorních testů.
Gorecki
0 0
reagovat
631356
[link="http://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia930/"]Apple vs. Samsung ... cute.[/link] *:))*
0 0
reagovat
Aj si si ten clanok precital, predtym, ako si mi ho linkol, alebo si sa len uspokojil s titulkom. Upriamim tvoju pozornost na slovo "updated".;)
Uprimne, mne je (ne)ohybanie Galaxy aj iPhone uplne u prdele. Ja sa cely cas bavim na tom pokrytectve a zaujatosti odporcov Applu, nech ide o cokolvek.
631354
Aj si si ten clanok precital, predtym, ako si mi ho linkol, alebo si sa len uspokojil s titulkom. Upriamim tvoju pozornost na slovo "updated".*;)* Uprimne, mne je (ne)ohybanie Galaxy aj iPhone uplne u prdele. Ja sa cely cas bavim na tom pokrytectve a zaujatosti odporcov Applu, nech ide o cokolvek.
0 0
reagovat
link tohle a víc podobných článků.
631353
http://bgr.com/2014/10/31/iphone-6-plus-bendgate-design-fix/ tohle a víc podobných článků.
0 0
reagovat
+ si dost slibuju od Windows 10, tam bych mobilně zabrousil. To propojení by mohlo být hodně super. Teď se pohybuju mezi 2 kompamma s osmičkama a některý ty možnosti jsou hodně pěkný. Jasně, většina jde i teď s několika aplikacema, ale ne takhle jednoduše a ergonomicky. Už tak je mi hrozně sympatický současný minimalistický microsoftí mobilní design.
631351
+ si dost slibuju od Windows 10, tam bych mobilně zabrousil. To propojení by mohlo být hodně super. Teď se pohybuju mezi 2 kompamma s osmičkama a některý ty možnosti jsou hodně pěkný. Jasně, většina jde i teď s několika aplikacema, ale ne takhle jednoduše a ergonomicky. Už tak je mi hrozně sympatický současný minimalistický microsoftí mobilní design.
0 0
reagovat
Myslis v akom rozsahu? Zatial 600 potvrdenych z tych 75 milionov? No tak to sa na to "objektivne porovnanie" naozaj nacakas:) Ze sa vysmievali je fakt. Ze opustili plast a isli do hliniku a skla je tiez fakt. Nevidim dovod, preco by sme sa o tom "nemohli bavit".
A tu zmenu vo vyrobe mas odkial?
631350
Myslis v akom rozsahu? Zatial 600 potvrdenych z tych 75 milionov? No tak to sa na to "objektivne porovnanie" naozaj nacakas:) Ze sa vysmievali je fakt. Ze opustili plast a isli do hliniku a skla je tiez fakt. Nevidim dovod, preco by sme sa o tom "nemohli bavit". A tu zmenu vo vyrobe mas odkial?
0 0
reagovat
Až se to u S6 bude dít v rozsahu jako před tím u iPhonu, můžeme se bavit o vysmávání a kopírování. V tom nebyl problém v laboratorních podmínkách, ale tom, že se to lidem fakt dělo. A vzhledem k tomu, že to vyustílo ve změny ve výrobě, tak to problém byl.
Jinak z nové S6 nejsem fakt nadšenej. Já mám S4, měl jsm v ruce Edge a fakt nemám proč bych zatím měnil. Nemá mi to nabídnout co navíc Už takhle je ten 2 roky starej mobil i na častýho uživatele jako jsem já předimenzovanej. Jako příští vidím minimálně S8, která bude ale při tomhle trendu tak za 30 a velikosti tabletu:D
Ale hádám, že tou dobou do toho budou promlouvat Čínani ještě víc, než teď, už teď je neskutečný jak naslouchají uživatelům za zlomky cen. Pokud nedojde k nějakému tržnímu omezení z EUSA, tak to budou mít Samsung i Apple s mobilama do tří let neskutečně těžký.
A jestli mi S4 vydrží a zase nějak kreténsky bez příčiny nezačne oxidovat jako S2 před tím po dvou letech, tak půjdu až do telefonu, co bude za přijatelnou cenu vodotěsný, bude mít výdrž několik dní, bude mít něco navíc, třeba komplet bezdrátový nabíjení, prostě něco navíc, z čeho se zase po letech poseru, jako když jsem si poprvý kupoval mobil, co přehrával mp3 nebo první s foťákem.
631349
Až se to u S6 bude dít v rozsahu jako před tím u iPhonu, můžeme se bavit o vysmávání a kopírování. V tom nebyl problém v laboratorních podmínkách, ale tom, že se to lidem fakt dělo. A vzhledem k tomu, že to vyustílo ve změny ve výrobě, tak to problém byl. Jinak z nové S6 nejsem fakt nadšenej. Já mám S4, měl jsm v ruce Edge a fakt nemám proč bych zatím měnil. Nemá mi to nabídnout co navíc Už takhle je ten 2 roky starej mobil i na častýho uživatele jako jsem já předimenzovanej. Jako příští vidím minimálně S8, která bude ale při tomhle trendu tak za 30 a velikosti tabletu*:D* Ale hádám, že tou dobou do toho budou promlouvat Čínani ještě víc, než teď, už teď je neskutečný jak naslouchají uživatelům za zlomky cen. Pokud nedojde k nějakému tržnímu omezení z EUSA, tak to budou mít Samsung i Apple s mobilama do tří let neskutečně těžký. A jestli mi S4 vydrží a zase nějak kreténsky bez příčiny nezačne oxidovat jako S2 před tím po dvou letech, tak půjdu až do telefonu, co bude za přijatelnou cenu vodotěsný, bude mít výdrž několik dní, bude mít něco navíc, třeba komplet bezdrátový nabíjení, prostě něco navíc, z čeho se zase po letech poseru, jako když jsem si poprvý kupoval mobil, co přehrával mp3 nebo první s foťákem.
0 0
reagovat
Pretoze bol prevazne z kovu. Takze Samsung teraz isiel vedome do konstrukcie, z akej sa predtym iPhonu vysmieval. Uz to s tym kopirovanim fakt prehanaju:)
631348
Pretoze bol prevazne z kovu. Takze Samsung teraz isiel vedome do konstrukcie, z akej sa predtym iPhonu vysmieval. Uz to s tym kopirovanim fakt prehanaju:)
0 0
reagovat
Čísla hovořila vždycky jasně, ale v praxi se lidem sral drtivou většinou jenom Iphone tímhle zůsobem. Just sayin...
631347
Čísla hovořila vždycky jasně, ale v praxi se lidem sral drtivou většinou jenom Iphone tímhle zůsobem. Just sayin...
0 0
reagovat

Axis

Presne. Aj ked tu islo o konkretne cisla a tie hovoria jasne.
631341
Presne. Aj ked tu islo o konkretne cisla a tie hovoria jasne.
Axis
0 0
reagovat

Gorecki

Na pracovní trhačce ti taky zničím cokoliv...trvalou plastickou deformaci má každý materiál v známém vesmíru, jde jen o použitou sílu.
631339
Na pracovní trhačce ti taky zničím cokoliv...trvalou plastickou deformaci má každý materiál v známém vesmíru, jde jen o použitou sílu.
Gorecki
0 0
reagovat
Mna vcera pobavilo toto:D

Ale tento clanok mal vyjst uz davno, usetrilo by to kopu negativnej energie v diskusiach, len tech servery by mali o nieco nizsie prijmy z reklam.
631337
Mna vcera pobavilo [link="http://www.theverge.com/2015/4/3/8341123/samsung-galaxy-s6-bendgate"]toto[/link]*:D* Ale [link="http://www.theverge.com/tldr/2015/4/3/8341369/tktk-insert-phone-name-here-gate"]tento[/link] clanok mal vyjst uz davno, usetrilo by to kopu negativnej energie v diskusiach, len tech servery by mali o nieco nizsie prijmy z reklam.
0 0
reagovat
A aj tak sa Apple vzdy smeje ako posledny8)
631335
A aj tak sa Apple vzdy smeje ako posledny*8)*
0 0
reagovat
Ten samý člověk i o Apple Watch.

631331
Ten samý člověk i o [link="https://youtu.be/_Kqs2k7tBis"]Apple Watch[/link].
0 0
reagovat
Konečně pořádný názor na nový Macbook.

Pozn.: Pokud už to tady někdy bylo, tak sorry.
631330
Konečně pořádný názor na nový [link="https://youtu.be/KHZ8ek-6ccc"]Macbook[/link]. Pozn.: Pokud už to tady někdy bylo, tak sorry.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se