Když se prodávají grafiky s 3-letou zárukou a na Aukro je pak někdo hodí po roce? To je hodně dobrá investice.
U procesorů je záruka úplně putna, tam se mi ještě nestalo, že by odešel. A to ani v dobách, kdy jsme do nich víc jak rok pražili víc V než je zdrávo a fungují v podstatě doteď.
Oboje pak v dnešní době drží krok s nároky na hraní i několik let.
|
reagovat
|




