Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5521 - 5540 Napsat příspěvek
No a kdybych to vzal opravdu od low-endu, tohle mi prislo dneska v nabidce od CZC do posty. link Asi chapete, co me na tom zaujalo. Cykloturistika a cena. Opravdu by pro naprosto noveho uzivatele smartphoneu s androidem nestacili 2 jadra a 512 MBram?

Ma jenom 4 palce, Android 4.4, Bluetooth LE (jak pisete nize). Ano, bude asi trochu pomalejsi, ale jako takovej zaklad by mohl zvladnout pozadovane...
623998
No a kdybych to vzal opravdu od low-endu, tohle mi prislo dneska v nabidce od CZC do posty. http://www.czc.cz/lenovo-a319-cerna/161120/produkt?utm_campaign=cenik_2014-10-27&utm_medium=cenik&utm_source=ceniky&czctag=80863e7ca96e4424d68af55916048643 Asi chapete, co me na tom zaujalo. Cykloturistika a cena. Opravdu by pro naprosto noveho uzivatele smartphoneu s androidem nestacili 2 jadra a 512 MBram? Ma jenom 4 palce, Android 4.4, Bluetooth LE (jak pisete nize). Ano, bude asi trochu pomalejsi, ale jako takovej zaklad by mohl zvladnout pozadovane...
0 0
reagovat
U náramků je většinou vyžadováno BT a Android 4.3(někdy i 4.4) jako minimum, takže tím jakýkoliv starší mobil automaticky odpadá. Fungovat bude i bez mobilu, ale jestli jde sync i přes PC, tak to fakt netuším.
623997
U náramků je většinou vyžadováno BT a Android 4.3(někdy i 4.4) jako minimum, takže tím jakýkoliv starší mobil automaticky odpadá. Fungovat bude i bez mobilu, ale jestli jde sync i přes PC, tak to fakt netuším.
0 0
reagovat
Pokud vím, tak tyhle sportovní accessories vyžadují podporu Bluetooth LE a následně kompatibilní aplikaci.

Při tomhle sportovním využití bych se asi díval po trochu menších telefonech a soustředil se na výdrž na baterku. Sám tohle dost využívám a nedovedu si moc představit vozit v kapse 5" pádlo. Ale možná se to dá řešit nějaký držákem/pouzdrem.
623996
Pokud vím, tak tyhle sportovní accessories vyžadují podporu Bluetooth LE a následně kompatibilní aplikaci. Při tomhle sportovním využití bych se asi díval po trochu menších telefonech a soustředil se na výdrž na baterku. Sám tohle dost využívám a nedovedu si moc představit vozit v kapse 5" pádlo. Ale možná se to dá řešit nějaký držákem/pouzdrem.
0 0
reagovat
Diky za rady. A jak by to pak pripadne do budoucna bylo treba s nejakym chytrym naramkem, kterej by meril tepovou frekvanci, mel gps atd? K tomu muze bejt jakejkoliv mobil, nebo se to dokonce obejde bez mobilu a vsechno se to pak sesynchronizuje pres PC?
623995
Diky za rady. A jak by to pak pripadne do budoucna bylo treba s nejakym chytrym naramkem, kterej by meril tepovou frekvanci, mel gps atd? K tomu muze bejt jakejkoliv mobil, nebo se to dokonce obejde bez mobilu a vsechno se to pak sesynchronizuje pres PC?
0 0
reagovat
S3 mini? Dvoujádro, s 1500mAh baterkou, Android 4.2 a ještě debilní nadstavbou? Ten telefon musel lagovat už při uvedení, natož teď :)
623994
S3 mini? Dvoujádro, s 1500mAh baterkou, Android 4.2 a ještě debilní nadstavbou? Ten telefon musel lagovat už při uvedení, natož teď *:)*
0 0
reagovat

TedGeorge

Kup mu Samsung S3 mini, dá se sehnat na Alze za solidní prachy, navigaci do auta Sygic a navigaci na kolo buď Locus nebo SmartMaps.
Na ujetý kilometry a porovnání s ostatníma Endomondo.
623993
Kup mu Samsung S3 mini, dá se sehnat na Alze za solidní prachy, navigaci do auta Sygic a navigaci na kolo buď Locus nebo SmartMaps. Na ujetý kilometry a porovnání s ostatníma Endomondo.
TedGeorge
0 0
reagovat
Pokud ti nevadí objednávat z Číny, tak se podívej např. na ZTE V5 Youth link nebo Elephone G6 link
623992
Pokud ti nevadí objednávat z Číny, tak se podívej např. na ZTE V5 Youth http://www.etotalk.com/zte-v5-youth-v9180-14g_p6852.html nebo Elephone G6 http://www.etotalk.com/elephone-g6_p6657.html
0 0
reagovat

Predcasne reseni mobilniho darku pro otce majiciho tablet s androidem

Chtel bych se zeptat uzivatelu mobilniho sveta znajicich...

Před dvouma rokama ode mne otec dostal na vánoce tablet Google Nexus a nemuze si ho vynachvalit. Napadlo mne, ze bych mu na tyhle svatky koupil chytrej telefon (tedka ma hloupej), ale vubec me nenapada jakej. Asi android, protoze s tim Nexusem sem naucil rychle zachazet a byla by blbost ho preucovat na nejakej Windows phone nebo ovoce.Cena asi 3-4 tisice. Nebyl by asi narocnej uzivatel a vic penez do darku pro jednoho rodice investovat nechci.

Vyhodou by byla navigace a nejaka jednoducha aplikace, ktera by mu merila ujety kilometry na kole (nadsenej cyklista) a tak. Jinak krome toho zakladniho Androidu me moc veci nenapada. Hudbu muze dneska poslouchat na kazdym mobilu, fotak vubec nevyuzije, plynulost systemu by snad zarucilo nejaky ctyrjadro a 1 GB ram (dnes uz tusim low-end)...

Diky za pripadne rady a nepreju si, aby se k tomuto jakkoliv vyjadroval Vincent 8):D
623986
Chtel bych se zeptat uzivatelu mobilniho sveta znajicich... Před dvouma rokama ode mne otec dostal na vánoce tablet Google Nexus a nemuze si ho vynachvalit. Napadlo mne, ze bych mu na tyhle svatky koupil chytrej telefon (tedka ma hloupej), ale vubec me nenapada jakej. Asi android, protoze s tim Nexusem sem naucil rychle zachazet a byla by blbost ho preucovat na nejakej Windows phone nebo ovoce.Cena asi 3-4 tisice. Nebyl by asi narocnej uzivatel a vic penez do darku pro jednoho rodice investovat nechci. Vyhodou by byla navigace a nejaka jednoducha aplikace, ktera by mu merila ujety kilometry na kole (nadsenej cyklista) a tak. Jinak krome toho zakladniho Androidu me moc veci nenapada. Hudbu muze dneska poslouchat na kazdym mobilu, fotak vubec nevyuzije, plynulost systemu by snad zarucilo nejaky ctyrjadro a 1 GB ram (dnes uz tusim low-end)... Diky za pripadne rady a nepreju si, aby se k tomuto jakkoliv vyjadroval Vincent *8)**:D*
Predcasne reseni mobilniho darku pro otce majiciho tablet s androidem
0 0
reagovat

BranoZ

Díky za odkaz, na ten jsem už taky koukal. A asi to vypadá, že do něj půjde. A neměl by jsi ještě nějaký tip na centrum bez HD formátů zvuku, tedy s podporou 3D, dts a DD. Co jsem tak koukal, tak jsem jim moc nenašel, vetšinou jsou s podporou pouze DD a dts jakoby ignorujou. Moc Díky
623694
Díky za odkaz, na ten jsem už taky koukal. A asi to vypadá, že do něj půjde. A neměl by jsi ještě nějaký tip na centrum bez HD formátů zvuku, tedy s podporou 3D, dts a DD. Co jsem tak koukal, tak jsem jim moc nenašel, vetšinou jsou s podporou pouze DD a dts jakoby ignorujou. Moc Díky
BranoZ
0 0
reagovat

hondza

Mede8er MED600X3D-WP

Ale cena je o niečo vyššia ako tvoj limit.
Mede8er MED600X3D-WP
623689
Mede8er MED600X3D-WP Ale cena je o niečo vyššia ako tvoj limit. [link="http://multimedialni-centra.heureka.cz/mede8er-med600x3d/"]Mede8er MED600X3D-WP[/link]
hondza
0 0
reagovat

andrewz

taky díky - sám bych to nehledal (neb normálně mi stačí 720p a tak to sosám dnes a denně), ale když jsi to sem hodil, tak jsem to zkusil na unreal tutoriály, kterých teď mám plnou složku v 1080p a můžu si je přetáčet/zrychlovat atd. atp., protože ten prográmek sosnul automaticky celý playlist!!! Wheeeeeeee
623670
taky díky - sám bych to nehledal (neb normálně mi stačí 720p a tak to sosám dnes a denně), ale když jsi to sem hodil, tak jsem to zkusil na unreal tutoriály, kterých teď mám plnou složku v 1080p a můžu si je přetáčet/zrychlovat atd. atp., protože ten prográmek sosnul automaticky celý playlist!!! Wheeeeeeee
andrewz
0 0
reagovat

andrewz, Memphis, Axis

Diky panove! :+
623669
Diky panove! *:+*
andrewz, Memphis, Axis
0 0
reagovat

Multimediální centrum

Zdravím, momentálně řeším koupi multimediálního centra a chtěl bych se zeptat zde je nějaký, respektive zda o nějakém centru nevíte, které přehraje dts HD MA a Dolby TrueHD? Já jsem žádný takový nenašel. Kdyby se tu našel někdo kdo o nějakém takovém centru ví a byl by ochotný poradit nějaký konkrétní model tak mé požadavky jsou aby uměl 3D, dts HD MA, Dolby TrueHD a cena max 4000,-. Předem děkuji za reakce.
PS: Pokud by se žádné takové centrum v mé cenové kategorii nenacházelo tak budu rád i za jakékoliv konkrétní doporučení nějakého centra které zvládá 3D, DD, a obyč dts. Ještě jednou děkuji
623663
Zdravím, momentálně řeším koupi multimediálního centra a chtěl bych se zeptat zde je nějaký, respektive zda o nějakém centru nevíte, které přehraje dts HD MA a Dolby TrueHD? Já jsem žádný takový nenašel. Kdyby se tu našel někdo kdo o nějakém takovém centru ví a byl by ochotný poradit nějaký konkrétní model tak mé požadavky jsou aby uměl 3D, dts HD MA, Dolby TrueHD a cena max 4000,-. Předem děkuji za reakce. PS: Pokud by se žádné takové centrum v mé cenové kategorii nenacházelo tak budu rád i za jakékoliv konkrétní doporučení nějakého centra které zvládá 3D, DD, a obyč dts. Ještě jednou děkuji
Multimediální centrum
0 0
reagovat
ano daju sa, ale zatial sme to este moc neskumali ako to funguje. ale je to absolutne jednoduche a co som pozeral videal tak aj dokonale funkcne okrem veci ktore su nejak prepojene google uctom.
link
623571
ano daju sa, ale zatial sme to este moc neskumali ako to funguje. ale je to absolutne jednoduche a co som pozeral videal tak aj dokonale funkcne okrem veci ktore su nejak prepojene google uctom. http://crackberry.com/how-install-android-app-apk-blackberry
0 0
reagovat

SteKi

Blackberry je mi velmi sympaticke, aj tym, ze sa nevzdavaju hoci uz viackrat mali na male, robia si svoj vlastny HW a najma SW!, ktory je ovela lepsi ako napr. Touchwizom zmrseny Android. Ich telefony vyzeraju dzajnovo popici, su kvalitne urobene, pre mna tiez jasna alternativa k iPhonu.:+
Aj ten ich Passport je zaujimavy a na trhu jedinecny, hoci pre jednu ruku strasne neprakticky.
Ako su na tom s aplikaciami? Mozes tam uz normalne instalovat tie pre Android?
623562
Blackberry je mi velmi sympaticke, aj tym, ze sa nevzdavaju hoci uz viackrat mali na male, robia si svoj vlastny HW a najma SW!, ktory je ovela lepsi ako napr. Touchwizom zmrseny Android. Ich telefony vyzeraju dzajnovo popici, su kvalitne urobene, pre mna tiez jasna alternativa k iPhonu.*:+* Aj ten ich Passport je zaujimavy a na trhu jedinecny, hoci pre jednu ruku strasne neprakticky. Ako su na tom s aplikaciami? Mozes tam uz normalne instalovat tie pre Android?
SteKi
0 0
reagovat

Blackberry Z30

Musim sa s vami podelit o pre mna novy objav :D Asi som nasiel nieco co ma presvedci odist od iphonu :o brachovi som ho odporucil pretoze uz nechcel android ani vidiet a na iphone nemal prachy. Nakolko blackberry ma svoj os zdalo sa mi to ako vhodna alternativa k iphonu.a este stoji len 330 euro. pozrel som par videi a recenzii, ktore nesetrili na os chvalou ako aj na spracovanie samotneho mobilu. a ja sa musim k nim len pridat! to beztlacitkove ovladanie je prekvapivo jednoduche intuitivne a navykove. os sam o sebe je neskutocne svizny. bracho sice hovori ze je mobil mierne tazsi ale ze da sa.
Mozno som objavil ameriku, ale priznam sa ze pod blackberry som si vzdy predstavoval len tie hnusne tlacitkove telefony a nie pekne spracovany velky dotykac s tak uzasnym operacnym systemom :+
623561
Musim sa s vami podelit o pre mna novy objav *:D* Asi som nasiel nieco co ma presvedci odist od iphonu *:o* brachovi som ho odporucil pretoze uz nechcel android ani vidiet a na iphone nemal prachy. Nakolko blackberry ma svoj os zdalo sa mi to ako vhodna alternativa k iphonu.a este stoji len 330 euro. pozrel som par videi a recenzii, ktore nesetrili na os chvalou ako aj na spracovanie samotneho mobilu. a ja sa musim k nim len pridat! to beztlacitkove ovladanie je prekvapivo jednoduche intuitivne a navykove. os sam o sebe je neskutocne svizny. bracho sice hovori ze je mobil mierne tazsi ale ze da sa. Mozno som objavil ameriku, ale priznam sa ze pod blackberry som si vzdy predstavoval len tie hnusne tlacitkove telefony a nie pekne spracovany velky dotykac s tak uzasnym operacnym systemom *:+*
Blackberry Z30
0 0
reagovat

Svaťoš

Jelikož Google u videí vyšší kvality jak 720p ve svém backendu separuje video kontejner na obraz a zvuk, chce to plnohodnotnou desktopovou aplikaci, která se postará o zpětné spojení obou elementů. Doporučuji 4k Video Downloader.
623560
Jelikož Google u videí vyšší kvality jak 720p ve svém backendu separuje video kontejner na obraz a zvuk, chce to plnohodnotnou desktopovou aplikaci, která se postará o zpětné spojení obou elementů. Doporučuji [link="https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader"]4k Video Downloader[/link].
Svaťoš
0 0
reagovat
Uz chapem viac, aj ked vacsinu z toho myslim opat zvlada system v ramci klasickej synchronizacie cez Cloud. A tiez cez web, na hocijakom pocitaci. Neviem ako to ma osetrene v ramci MS Office, ale v ramci vlastneho iWork urcite.

OneNote som myslel ze spominas prave kvoli tej synchronizacii na viacerych zariadeniach, inac je to vlastne nieco ako Evernote, nie?

A ten Handoff je dobry najma vtedy ak mas nieco vyslovene rozrobene na jednom zariadeni a chces bez prerusenia okamzite pokracovat na druhom. Jeho funkcionalitu postupne rozsiruju, od 8.1 a Yosemite nad ramec toho, co maju spomenute na webe a najma to bude zaujimave, ked sa toho chytia developeri.
623537
Uz chapem viac, aj ked vacsinu z toho myslim opat zvlada system v ramci klasickej synchronizacie cez Cloud. A tiez cez web, na hocijakom pocitaci. Neviem ako to ma osetrene v ramci MS Office, ale v ramci vlastneho iWork urcite. OneNote som myslel ze spominas prave kvoli tej synchronizacii na viacerych zariadeniach, inac je to vlastne nieco ako Evernote, nie? A ten Handoff je dobry najma vtedy ak mas nieco vyslovene rozrobene na jednom zariadeni a chces bez prerusenia okamzite pokracovat na druhom. Jeho funkcionalitu postupne rozsiruju, od 8.1 a Yosemite nad ramec toho, co maju spomenute na webe a najma to bude zaujimave, ked sa toho chytia developeri.
0 0
reagovat
Já pochopil, že to bylo jen takové lehké rýpnutí, ale zkrátka se mi chtělo zareagovat. Snad je ale vidět, že celou tuhle diskuzi nemyslím nějak smrtelně vážně, ber to pouze jako odlehčenou a potencialně zajímavou debatu :)

Odladěnost a funkčnost Apple ekosystému nechci zpochybňovat. Jenom opakuju to, že mohou existovat dílčí oblasti, kde i konkurence má svůj zajímavý ekosystém, někdy i lepší než Apple, nebo jdoucí úplně jinou cestou, a nemá tedy co dohánět.


Handoff:
Asi rozumím. Vygoolil jsem si ještě nějaké požadavky:
Devices should be within approximately 33 feet of each other. And any devices that you wish to use with Handoff must be signed into iCloud using the same Apple ID. Additionally, you must switch on Bluetooth for these devices to talk to one another via Handoff.

Jestli to sedí, tak to chápu jako bluetooth synchronizaci běžících aplikací a jejich aktuálního stavu. To je bezesporu zajímavé a v určitých ohledech mocnější, avšak něco trochu jiného, než klasický cloud synchronizující pouze data. To omezení na bluetooth a kompatibilní Apple zařízení z toho dělá spíš takovou domácí vychytávku, než nějakou corporate službu.

Že je OneNote nativně připojen k OneDrive a funguje tedy zmíněné sdílení není primární účel té aplikace, ale pouze doplňková funkce, která platí pro všechny Office (Word, Excel, PowerPoint, ...). Samotný OneNote je především ultimátní poznámkový blok. Tím ale nemyslím nějaký jednoduchý task manager nebo to-do list, ale spíš něco jako virtuální grail diary shromažďující nejrůznější informace všeho druhu.

Mně se na té synchronizaci líbí hlavně to, že na jedné straně pohodlně pracuju ve "velkých" Office na domácím a pracovním PC, mám ale vše dostupné i kdykoliv ve smartphonu a zároveň můžu sednout i k libovolnému počítači s webovým prohlížečem (třeba u kamaráda na Linuxu, v internetové kavárně s OS X, atd.) a použít webová "Office Online".

Popsat ten ekosystém mail/drive/office celý by bylo na více řádků, než kolik je takhle diskuze schopná pojmout. Význam Office je snad jasný a možnosti ve spojení s OneDrive jsem už trochu nakousl, i když jsou zde i další oblasti jako např. sdílení mezi uživateli. Samotný mail je však už dost obsáhlý, od běžné soukromé mailové schránky, přes synchronizaci kontaktů a kalendáře skrze exchange až po firemní nasazení pod vlastní doménou a s centrální správou uživatelských účtů a jejich připojených smartphonů.


Snad to dává trochu smysl. Musel jsem těch pár odstavců několikrát přepsat, a stejně mám pocit že tu myšlenku proste nejde tak snad vystihnout :)
623533
Já pochopil, že to bylo jen takové lehké rýpnutí, ale zkrátka se mi chtělo zareagovat. Snad je ale vidět, že celou tuhle diskuzi nemyslím nějak smrtelně vážně, ber to pouze jako odlehčenou a potencialně zajímavou debatu :) Odladěnost a funkčnost Apple ekosystému nechci zpochybňovat. Jenom opakuju to, že mohou existovat [b]dílčí[/b] oblasti, kde i konkurence má svůj zajímavý ekosystém, někdy i lepší než Apple, nebo jdoucí úplně jinou cestou, a nemá tedy co dohánět. Handoff: Asi rozumím. Vygoolil jsem si ještě nějaké požadavky: Devices should be within approximately 33 feet of each other. And any devices that you wish to use with Handoff must be signed into iCloud using the same Apple ID. Additionally, you must switch on Bluetooth for these devices to talk to one another via Handoff. Jestli to sedí, tak to chápu jako bluetooth synchronizaci běžících aplikací a jejich aktuálního stavu. To je bezesporu zajímavé a v určitých ohledech mocnější, avšak něco trochu jiného, než klasický cloud synchronizující pouze data. To omezení na bluetooth a kompatibilní Apple zařízení z toho dělá spíš takovou domácí vychytávku, než nějakou corporate službu. Že je OneNote nativně připojen k OneDrive a funguje tedy zmíněné sdílení není primární účel té aplikace, ale pouze doplňková funkce, která platí pro všechny Office (Word, Excel, PowerPoint, ...). Samotný OneNote je především ultimátní poznámkový blok. Tím ale nemyslím nějaký jednoduchý task manager nebo to-do list, ale spíš něco jako virtuální [link="http://indianajones.wikia.com/wiki/Grail_Diary"]grail diary[/link] shromažďující nejrůznější informace všeho druhu. Mně se na té synchronizaci líbí hlavně to, že na jedné straně pohodlně pracuju ve "velkých" Office na domácím a pracovním PC, mám ale vše dostupné i kdykoliv ve smartphonu a zároveň můžu sednout i k libovolnému počítači s webovým prohlížečem (třeba u kamaráda na Linuxu, v internetové kavárně s OS X, atd.) a použít webová "Office Online". Popsat ten ekosystém mail/drive/office celý by bylo na více řádků, než kolik je takhle diskuze schopná pojmout. Význam Office je snad jasný a možnosti ve spojení s OneDrive jsem už trochu nakousl, i když jsou zde i další oblasti jako např. sdílení mezi uživateli. Samotný mail je však už dost obsáhlý, od běžné soukromé mailové schránky, přes synchronizaci kontaktů a kalendáře skrze exchange až po firemní nasazení pod vlastní doménou a s centrální správou uživatelských účtů a jejich připojených smartphonů. Snad to dává trochu smysl. Musel jsem těch pár odstavců několikrát přepsat, a stejně mám pocit že tu myšlenku proste nejde tak snad vystihnout :)
0 0
reagovat

Trdlo

Aha, jasne, sorry, to bolo fakt len take rypnutie, raz za cas si aj my take mozme dovolit, ne?:)

Ako skor by som povedal, ze Apple v ramci budovania ekosystemu na to myslel medzi prvymi, najma pokial ide o lock na ich system a to skor ostatni sa dotahovali. Jasne, dnes je Google v ramci univerzalnosti a prepojenia takmer uplne vsetkeho jednoznacne popredu. Ak vsak clovek funguje prevazne na Apple zariadeniach, ich vzajomne prepojenie "out of the box" a jednoduchost je prepracovanejsia.

Handoff:
Now you can start writing an email on your iPhone and pick up where you left off when you sit down at your Mac. Or browse the web on your Mac and continue from the same link on your iPad. It all happens automatically when your devices are signed in to the same iCloud account. Use Handoff with favorite apps like Mail, Safari, Pages, Numbers, Keynote, Maps, Messages, Reminders, Calendar, and Contacts. And developers can build Handoff into their apps now, too.

Spomenul som to v suvislosti s OneNote, ktore ti tiez umoznuje pri praci prechadzanie z jedneho zariadenia na druhe, ale v ramci samostatnej aplikacie, kym Apple to ma implementovane priamo v systeme.

A ta MS triada je o com?
623530
Aha, jasne, sorry, to bolo fakt len take rypnutie, raz za cas si aj my take mozme dovolit, ne?:) Ako skor by som povedal, ze Apple v ramci budovania ekosystemu na to myslel medzi prvymi, najma pokial ide o lock na ich system a to skor ostatni sa dotahovali. Jasne, dnes je Google v ramci univerzalnosti a prepojenia takmer uplne vsetkeho jednoznacne popredu. Ak vsak clovek funguje prevazne na Apple zariadeniach, ich vzajomne prepojenie "out of the box" a jednoduchost je prepracovanejsia. Handoff: Now you can start writing an email on your iPhone and pick up where you left off when you sit down at your Mac. Or browse the web on your Mac and continue from the same link on your iPad. It all happens automatically when your devices are signed in to the same iCloud account. Use Handoff with favorite apps like Mail, Safari, Pages, Numbers, Keynote, Maps, Messages, Reminders, Calendar, and Contacts. And developers can build Handoff into their apps now, too. Spomenul som to v suvislosti s OneNote, ktore ti tiez umoznuje pri praci prechadzanie z jedneho zariadenia na druhe, ale v ramci samostatnej aplikacie, kym Apple to ma implementovane priamo v systeme. A ta MS triada je o com?
Trdlo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se