Protože "naostro" přehrávám v podstatě už jen přes XBMC/OpenELEC, tak tohle prostředí řeší katalogizaci/knihovnu za mě. Potom si můžu browsovat klidně podle názvu, roku, žánru, režiséra, herců nebo i mých oblíbených kolekcí (např. DC Universe Animated Original Movies collection, vše na jednom místě), v neposlední řadě podle toho co jsem už viděl a co ne, no a výčet doplňuje užitečný seznam "last 20".
Uložení v rámci filesystemu pak v podstatě nehraje roli, já dávám filmy všechny pohromadě do jedné složky, kde je adresář každého filmu pojmenován ve formátu *originální.název.filmu*-*rok_vydání*-{1080p, 720p, dvdr, webr, ...}. To kvůli tomu, aby ho XBMC bylo schopné bez problému rozpoznat bez manuálních zásahů. Pokud něco hledám na úrovni souborů, tak většinou vím, po čem jdu, takže to podle názvu najdu docela rychle.
TedGeorge - podruhé (tagy, grr....)
|
reagovat
|


(Diky moc)
. Jedno z nejlepších současných řešení pro HTPC, akorát pozor na hlučnost.