TrDLo
Samozřejmě to je o případu užití, pročež můj post začíná "pokud s PC sedím u stolu a mám noťas abych jej přenášel mezi více stoly" - jen bych řekl, že tenhle případ je čím dál častější, neboť na přebíhání mezi hodinama apod. je tablet mnohem vhodnější.
|
reagovat
|



