Ne, že bych se k nim choval tak hrozně, ale je to daň za to, že je mám často na hlavě a pořád někam přenáším. A v neposlední řadě touha mít něco lepšího.Gorecki
Když jsem je před pár lety kupoval, byl mezi nima rozdíl nějaký dva tisíce, který jsem si tenkrát nedokázal dost dobře ospravedlnit. Ale samozřejmě o nich moc dobře vím. Ty si měl na hlavě i ty 558?



