TrDLo
tak bral bych intel, mít na něj. Ovšem nemyslím si, že bych si měl stěžovat (teda kromě kvality boxovaného chladiče xD).
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) a u toho OCZ řadiče by se asi slušelo uvést celé označení Indilinx Barefoot 3, protože teprve tento je produktem v jejich vlastní režii.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|