No a kdybych to vzal opravdu od low-endu, tohle mi prislo dneska v nabidce od CZC do posty. link Asi chapete, co me na tom zaujalo. Cykloturistika a cena. Opravdu by pro naprosto noveho uzivatele smartphoneu s androidem nestacili 2 jadra a 512 MBram?
Ma jenom 4 palce, Android 4.4, Bluetooth LE (jak pisete nize). Ano, bude asi trochu pomalejsi, ale jako takovej zaklad by mohl zvladnout pozadovane...
|
reagovat
|




brachovi som ho odporucil pretoze uz nechcel android ani vidiet a na iphone nemal prachy. Nakolko blackberry ma svoj os zdalo sa mi to ako vhodna alternativa k iphonu.a este stoji len 330 euro. pozrel som par videi a recenzii, ktore nesetrili na os chvalou ako aj na spracovanie samotneho mobilu. a ja sa musim k nim len pridat! to beztlacitkove ovladanie je prekvapivo jednoduche intuitivne a navykove. os sam o sebe je neskutocne svizny. bracho sice hovori ze je mobil mierne tazsi ale ze da sa. 