zrovna fb umí žrát data docela ve velkym. za poslední týden mi slupnul 50mb mobilních dat, i když jsem většinu dne na wifině. imo 300mb měsíčně nemůže stačit. já jsem každý měsíc na 3.5gb a to dělám věci jako update fw/apps výhradně přes wifi, stejně jako streamování hudby a YT (i když to občas lajznu přes 3G/LTE). a to na web jako takovej na telefonu nelezu vůbec, všechno jedu přes feedly - pocket combo.
btw docela mě zaráží spojení "zkontroluju e-mail" ... ty se kontrolovaly tak před pěti lety, ne? dneska ti buď přijde, nebo ne :D. a to je skoro nulovej traffic :-)
|
reagovat
|




