Myslel jsem tím tohle rýpnutí:
"Tak s tymto vyrazom neprisiel Apple a pouziva ho aj konkurencia. Teda, skor na popisanie toho, co im chyba:)"
Zní to jak kdyby byl ekosystém Applu dokonalý a všeobjímající, zatímco ostatní se ho snaží jen dohnat. Na to jsem narážel tím slovem "odvážné" :)
Já tvrdím, že i konkurence má své ekosystémy a v některých ohledech mohou být i dál než Apple. Jako je podle mě např. Microsoft s triádou mail/drive/office.
Co je Handoff a co má společného s OneNote?
Gorecki
|
reagovat
|

) Tzn ano, mít víc pixelů na mobilu než na monitoru je "zvláštní", každopádně ani na jednom ještě nejsme na "hranici lidských možností".
