Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5841 - 5860 Napsat příspěvek
Hele, já to napíšu za Vincenta... "iPhone!" ?)
620855
Hele, já to napíšu za Vincenta... "iPhone!" *?)*
0 0
reagovat

Vincent

Právěže dneska WP teprve začíná dávat smysl nejen pro nadšence. A co mám zkušenost od známých a kamarádů, tak uživatelé WP jsou většinou nadmíru spokojení.
620854
Právěže dneska WP teprve začíná dávat smysl nejen pro nadšence. A co mám zkušenost od známých a kamarádů, tak uživatelé WP jsou většinou nadmíru spokojení.
Vincent
0 0
reagovat
Karel: Tvoje spodky jsou other way around :D
620853
Karel: Tvoje spodky jsou other way around *:D*
0 0
reagovat
Vincent: Or other way around... :D
620849
Vincent: Or other way around... *:D*
0 0
reagovat
Ted: Mluvi ty lojzine. Siri is my bitch :D
620848
Ted: Mluvi ty lojzine. Siri is my bitch *:D*
0 0
reagovat

Vincent

Vetsina veci mi zni svandovne inside my head. Ja nemuzu za to, ze tvuj iphone nemluvi.
620846
Vetsina veci mi zni svandovne inside my head. Ja nemuzu za to, ze tvuj iphone nemluvi.
Vincent
0 0
reagovat
Ted: Problem je v tom, ze tvuj dzouk nedava vubec smysl. Ale urcite to znelo svandovne inside your head, nemam pravdu? :D
620843
Ted: Problem je v tom, ze tvuj dzouk nedava vubec smysl. Ale urcite to znelo svandovne inside your head, nemam pravdu? *:D*
0 0
reagovat

Vincent

"Zeptat se Vincenta, co mel k snidani, tak odpovi IPhone."

Mysleno tak, ze ta masinka je tak chytra, ze by odpovedela za tebe :D

Ja vim, jak uz mi kdysi psal Karel: "Wtf? Must be awesome in your head..." :D
620836
"Zeptat se Vincenta, co mel k snidani, tak odpovi IPhone." Mysleno tak, ze ta masinka je tak chytra, ze by odpovedela za tebe *:D* Ja vim, jak uz mi kdysi psal Karel: "Wtf? Must be awesome in your head..." *:D*
Vincent
0 0
reagovat
Ted: Precetl jsem si to, ale hlava mi to proste nebere :D Jinak mit dneska Windows Phone, to ses tak trosku posledni mohykan ha!
620833
Ted: Precetl jsem si to, ale hlava mi to proste nebere *:D* Jinak mit dneska Windows Phone, to ses tak trosku posledni mohykan ha!
0 0
reagovat

Axis

Dneska me prisli, tedka na nich posloucham Chvrches ve Flacu a 2nd Law od Muse. Nemaji zadny basy, hrajou ciste, na nekterou hudbu fajn, na nekterou hrozny. Imho za ty necely 3 kila dobra koupe, za litr a neco by to mohl koupit akorat silenec...
620830
Dneska me prisli, tedka na nich posloucham Chvrches ve Flacu a 2nd Law od Muse. Nemaji zadny basy, hrajou ciste, na nekterou hudbu fajn, na nekterou hrozny. Imho za ty necely 3 kila dobra koupe, za litr a neco by to mohl koupit akorat silenec...
Axis
0 0
reagovat

Vardant

Tak jsme Nixony vykoupili, díky za tip a Tedovi za obchod se zajímavou cenovkou. Na pecky hrajou vcelku obstojně.
620826
Tak jsme Nixony vykoupili, díky za tip a [b]Tedovi[/b] za obchod se zajímavou cenovkou. Na pecky hrajou vcelku obstojně.
Vardant
0 0
reagovat
No dneska razím zase do elektra, tak tam na to kouknu a požádám je o uvolnění z toho stojanu, abych si to mohl pořádně vyzkoušet... Hodně ale hraju na to, že prostě iPhone má menší obrazovku a nikde žádný problém... Nějako nevím, proč by u Samsungu to měl být problém, ale každopádně jsem za tyhle postřehy vděčný. Zkusím si probrouzdat net, napsat sms, atd...

:+

Jako přiznám se, že u mě to ten telefon vyhrává designem... Nádherná černá (není to klasická černá), k tomu ta imitace kůže... pecka...
620803
No dneska razím zase do elektra, tak tam na to kouknu a požádám je o uvolnění z toho stojanu, abych si to mohl pořádně vyzkoušet... Hodně ale hraju na to, že prostě iPhone má menší obrazovku a nikde žádný problém... Nějako nevím, proč by u Samsungu to měl být problém, ale každopádně jsem za tyhle postřehy vděčný. Zkusím si probrouzdat net, napsat sms, atd... *:+* Jako přiznám se, že u mě to ten telefon vyhrává designem... Nádherná černá (není to klasická černá), k tomu ta imitace kůže... pecka...
0 0
reagovat

Mildík

Mne chybí k dvoum metrům pár cm. :)) Mám Galaxy S4 a to im přijde tak akorát, když jsem zkoušel nový Note, tak ten by mi velikostí seděl ještě víc. :D
620797
Mne chybí k dvoum metrům pár cm. *:))* Mám Galaxy S4 a to im přijde tak akorát, když jsem zkoušel nový Note, tak ten by mi velikostí seděl ještě víc. *:D*
Mildík
0 0
reagovat
a dodatek: 4,3" je na net fakt málo. Kláveska na šířku zabírá (skoro)celý display, na výšku není dost dobře použitelná, tlačítka jsou malé, takže děláš mrtě chyb, z webů vidíš vyloženě malé výřezy atd. atp.
620795
a dodatek: 4,3" je na net fakt málo. Kláveska na šířku zabírá (skoro)celý display, na výšku není dost dobře použitelná, tlačítka jsou malé, takže děláš mrtě chyb, z webů vidíš vyloženě malé výřezy atd. atp.
0 0
reagovat

ad velikost

záleží co s tím budeš dělat, ale hodně lidí si na smartphonu zvykne lozit na net, číst fb, číst zprávy, maily atd - jestli víš že to dělat nebudeš, tak pohoda, jestli ale jo, tak větší je lepší a tvůj aktuální pocit "je to dvakrát větší mobil" vyprchá během dvou hodin a pak ti to přijde normální. I takové note 3 je pak rozměrově naprosto super (ten konkrétní už se ale trochu nešťastně drží u ucha při hovoru).

A ještě jsem si vzpomněl... link vypadá celkem neuvěřitelně dobře, ale nevím jestli se prodává už teď, nebo spíš až za měsíc apod. Každopádně to má výkon vlajkových founů, normální cenu a už od výroby tam je cyanogenmod a ne nějaký roz*rdaný android typu touchwiz...
620794
záleží co s tím budeš dělat, ale hodně lidí si na smartphonu zvykne lozit na net, číst fb, číst zprávy, maily atd - jestli víš že to dělat nebudeš, tak pohoda, jestli ale jo, tak větší je lepší a tvůj aktuální pocit "je to dvakrát větší mobil" vyprchá během dvou hodin a pak ti to přijde normální. I takové note 3 je pak rozměrově naprosto super (ten konkrétní už se ale trochu nešťastně drží u ucha při hovoru). A ještě jsem si vzpomněl... http://oneplus.net/one vypadá celkem neuvěřitelně dobře, ale nevím jestli se prodává už teď, nebo spíš až za měsíc apod. Každopádně to má výkon vlajkových founů, normální cenu a už od výroby tam je cyanogenmod a ne nějaký roz*rdaný android typu touchwiz...
ad velikost
0 0
reagovat

Tony

Já nejsem žádný párátko (2 metry), ale co jsem tak zkoušel, tak mi seděla... No ještě pro jistotu půjdu si to osahat.

Nejdříve ještě musím vyřešit taky nějaký výhodný tarif, protože bez netu v mobilu (ano, bez toho jsem doteď existoval) to stejně asi nemá smysl...

Každopádně díky za upozornění, dneska půjdu ještě pro jistotu vyzkoušet. Já zase nechci žádný pádlo velký... A co se týče rozměrů, tak je naprosto identické jako iPhone... To pro mě taky hrálo velký prim, protože velikostně to prostě narvu do kapsy v pohodě a displej to má taky stejnej...
620793
Já nejsem žádný párátko (2 metry), ale co jsem tak zkoušel, tak mi seděla... No ještě pro jistotu půjdu si to osahat. Nejdříve ještě musím vyřešit taky nějaký výhodný tarif, protože bez netu v mobilu (ano, bez toho jsem doteď existoval) to stejně asi nemá smysl... Každopádně díky za upozornění, dneska půjdu ještě pro jistotu vyzkoušet. Já zase nechci žádný pádlo velký... A co se týče rozměrů, tak je naprosto identické jako iPhone... To pro mě taky hrálo velký prim, protože velikostně to prostě narvu do kapsy v pohodě a displej to má taky stejnej...
Tony
0 0
reagovat

TrDlo

Xperii sem poridil, mesic sem byl nastvanej ze se mi nelibi a vyhodil sem za ni tolik penez a pak ji se ztratou 3k prodal. A koupil Lumii 920, coz je bez jakykoliv srandy skvelej mobil, kterej si vylozene uzivam a doporucuju kde chodim.
620790
Xperii sem poridil, mesic sem byl nastvanej ze se mi nelibi a vyhodil sem za ni tolik penez a pak ji se ztratou 3k prodal. A koupil Lumii 920, coz je bez jakykoliv srandy skvelej mobil, kterej si vylozene uzivam a doporucuju kde chodim.
TrDlo
0 0
reagovat
Hlavně si zkus i psaní zpráv a tak. Ono je to fakt mrňavý pro větši ruce. Tata to kvuli tomu třeba měnil.
620789
Hlavně si zkus i psaní zpráv a tak. Ono je to fakt mrňavý pro větši ruce. Tata to kvuli tomu třeba měnil.
0 0
reagovat
Teda Tony... Pěkně jsi mě rozhodil... Byl jsem si téměř jistý, že S4 mini je jasná volba, ale nasadil jsi mi brouka do hlavy s tím, jestli to není moc malé... :D Dneska si asi ještě sjedu někam zkusit ohmatat...
620788
Teda Tony... Pěkně jsi mě rozhodil... Byl jsem si téměř jistý, že S4 mini je jasná volba, ale nasadil jsi mi brouka do hlavy s tím, jestli to není moc malé... *:D* Dneska si asi ještě sjedu někam zkusit ohmatat...
0 0
reagovat

TedGeorge

Co jsi nakonec pořídil? Pokud si dobře vzpomínám, ve své dřívější diskuzi jsi to uzavíral s tím, že objednáváš Xperii Z. Co tě přimělo k výměně?
620787
Co jsi nakonec pořídil? Pokud si dobře vzpomínám, ve své dřívější diskuzi jsi to uzavíral s tím, že objednáváš Xperii Z. Co tě přimělo k výměně?
TedGeorge
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se