jj dynamika, to bude to slovo.
A taková ta předimenzovanost, někdy ji lze slyšet třeba i při hlučných scénách v sálech se starým audio systémem.
Mé dom. kino funguje na bázi jakéhosi zacvakávajícího se "feritového jádra", kolem nějž je obtočen napájecí kabel, který následně vede do zadního bezdrátového přijímacího modulu. Tohle všechno předává zpoza gauče vzduchem signál BR přehrávači naproti, z modulu tedy vede již jen 2x kabel s polaritami do obou zadních repro. S analogem (analog. kabely) nebo se samotným BR přehrávačem to IMO fakt jinak než právě skrze ten modul připojit nelze.
btw Ve FAQ v manuálu podobný problém řešen není.
Takže prostě nějaká legrace s frekvencema a rádiem nejspíš, jo? Nezdá se mi, že by ty bedny byly vadný sakryš, u některejch jinejch filmů tan samej problém fakt není, a nebo naprosto minimální, "obyč. divák" by si toho nevšimnul.
KARLOS
|
reagovat
|
, ne že ne... zkusim teda od někoho půjčit jiný kus například... chjo.
.
Já mám na třech tabletech KitKat a flash jede v pohodě.