Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5921 - 5940 Napsat příspěvek

KARLOS

jj dynamika, to bude to slovo.
A taková ta předimenzovanost, někdy ji lze slyšet třeba i při hlučných scénách v sálech se starým audio systémem.
Mé dom. kino funguje na bázi jakéhosi zacvakávajícího se "feritového jádra", kolem nějž je obtočen napájecí kabel, který následně vede do zadního bezdrátového přijímacího modulu. Tohle všechno předává zpoza gauče vzduchem signál BR přehrávači naproti, z modulu tedy vede již jen 2x kabel s polaritami do obou zadních repro. S analogem (analog. kabely) nebo se samotným BR přehrávačem to IMO fakt jinak než právě skrze ten modul připojit nelze.
btw Ve FAQ v manuálu podobný problém řešen není.
Takže prostě nějaká legrace s frekvencema a rádiem nejspíš, jo? Nezdá se mi, že by ty bedny byly vadný sakryš, u některejch jinejch filmů tan samej problém fakt není, a nebo naprosto minimální, "obyč. divák" by si toho nevšimnul.
618855
jj dynamika, to bude to slovo. A taková ta předimenzovanost, někdy ji lze slyšet třeba i při hlučných scénách v sálech se starým audio systémem. Mé dom. kino funguje na bázi jakéhosi zacvakávajícího se "feritového jádra", kolem nějž je obtočen napájecí kabel, který následně vede do zadního bezdrátového přijímacího modulu. Tohle všechno předává zpoza gauče vzduchem signál BR přehrávači naproti, z modulu tedy vede již jen 2x kabel s polaritami do obou zadních repro. S analogem (analog. kabely) nebo se samotným BR přehrávačem to IMO fakt jinak než právě skrze ten modul připojit nelze. btw Ve FAQ v manuálu podobný problém řešen není. Takže prostě nějaká legrace s frekvencema a rádiem nejspíš, jo? Nezdá se mi, že by ty bedny byly vadný sakryš, u některejch jinejch filmů tan samej problém fakt není, a nebo naprosto minimální, "obyč. divák" by si toho nevšimnul.
KARLOS
0 0
reagovat
Stopa to určitě nedělá, disky mám taky a musel by být vadný lis, aby se to na stopě takovým způsobem podepsalo... Že to dělá právě LOTR není nic záhadného, problém budou dělat dynamické pasáže (v tom případě by byl problém v samotném repru), nebo zvukově náročné na přenos (a pointa LDKčka je v tom, že JAKÉKOLI rádiové vysílání na frekvence 2.4GHz může a dělá bordel)...
Protože nějaké obšírnější info k samotným zadním soustavám sem nevygooglil, víc, jak LDKčko poradit nedokážu (a víceméně bych se mu do toho ani nepletl), ale je mi podezřelé, že zadní soustavy nejdou připojit drátem...
618853
Stopa to určitě nedělá, disky mám taky a musel by být vadný lis, aby se to na stopě takovým způsobem podepsalo... Že to dělá právě LOTR není nic záhadného, problém budou dělat dynamické pasáže (v tom případě by byl problém v samotném repru), nebo zvukově náročné na přenos (a pointa LDKčka je v tom, že JAKÉKOLI rádiové vysílání na frekvence 2.4GHz může a dělá bordel)... Protože nějaké obšírnější info k samotným zadním soustavám sem nevygooglil, víc, jak LDKčko poradit nedokážu (a víceméně bych se mu do toho ani nepletl), ale je mi podezřelé, že zadní soustavy nejdou připojit drátem...
0 0
reagovat

Mildík

A v tom je jádro problému právě: těžko to popíšu, ale fakt se mi nezdá, že za ten elektricky divnej zvuk, co ty bedny dělaj, můžou nekvalitní origo disky.
Jako tak dobře, možný je všecko zase :)), ne že ne... zkusim teda od někoho půjčit jiný kus například... chjo.
618852
A v tom je jádro problému právě: těžko to popíšu, ale fakt se mi nezdá, že za ten elektricky divnej zvuk, co ty bedny dělaj, můžou nekvalitní origo disky. Jako tak dobře, možný je všecko zase *:))*, ne že ne... zkusim teda od někoho půjčit jiný kus například... chjo.
Mildík
0 0
reagovat

Davies

"praskání je extrémní fakt jenom u tohodle blůčka"

"pouštěl sem na tom už miliardu filmů"

Začal bych opravdu u toho, že to je vadné Blučko...
618846
"praskání je extrémní fakt jenom u tohodle blůčka" "pouštěl sem na tom už miliardu filmů" Začal bych opravdu u toho, že to je vadné Blučko...
Davies
0 0
reagovat

LDK

Safra, potřeboval bych asi tak o 300% laičtější formulaci :D.
Analog vůbec nevedu.
Možná sem měl víc zdůraznit, že to praskání je extrémní fakt jenom u tohodle blůčka, pouštěl sem na tom už miliardu filmů a vždycky to byl když už, tak jenom nezřetelnej šum. Ale zase pochybuju, že je vadná audio stopa na disku či co, hm?
Propojit zadní repro kabelama IMO nelze, je to dělaný fakt jenom jako bezdrát.
Jinak tim, že jedu v celým bytě na wi-finu to nemůže bejt, že ne, to plácám jabka s hruškama asi... ten systém se ale s ničim jinym "nemlátí", mám k tomu i nějakou nadupanou protipřepěťovou prodlužovačku a zadní bedny jsou v separátní elektrice (což je pochopitelné = druhá strana obýváku).
618837
Safra, potřeboval bych asi tak o 300% laičtější formulaci *:D*. Analog vůbec nevedu. Možná sem měl víc zdůraznit, že to praskání je extrémní fakt jenom u tohodle blůčka, pouštěl sem na tom už miliardu filmů a vždycky to byl když už, tak jenom nezřetelnej šum. Ale zase pochybuju, že je vadná audio stopa na disku či co, hm? Propojit zadní repro kabelama IMO nelze, je to dělaný fakt jenom jako bezdrát. Jinak tim, že jedu v celým bytě na wi-finu to nemůže bejt, že ne, to plácám jabka s hruškama asi... ten systém se ale s ničim jinym "nemlátí", mám k tomu i nějakou nadupanou protipřepěťovou prodlužovačku a zadní bedny jsou v separátní elektrice (což je pochopitelné = druhá strana obýváku).
LDK
0 0
reagovat
stáhni si nějaký generátor kmitočtu do telefonu a zkus projet nízké frekvence, jestli to bude dělat i u analogového vstupu. moje čistá spekulace: bandwidth použitý pro bezdrátový přenost je nedostatečný nebo se ti někde ztrácí data (rušení, sousedi kradou pakety..). jestli si v paneláku, tak 2,4Ghz pásmo (které je na 99% tyhle repra používají) je skoro nepoužitelné, protože každý byt má minimálně jedno rádio.. pokud můžeš, připoj zadní repra kabelem
618835
stáhni si nějaký generátor kmitočtu do telefonu a zkus projet nízké frekvence, jestli to bude dělat i u analogového vstupu. moje čistá spekulace: bandwidth použitý pro bezdrátový přenost je nedostatečný nebo se ti někde ztrácí data (rušení, sousedi kradou pakety..). jestli si v paneláku, tak 2,4Ghz pásmo (které je na 99% tyhle repra používají) je skoro nepoužitelné, protože každý byt má minimálně jedno rádio.. pokud můžeš, připoj zadní repra kabelem
0 0
reagovat

REPRO

Přátelé a milovníci kvalitního filmového zážitku, prosím, raďte:
Vobčas mi zapraská/zalupá v zadních bednách. A už mě to fakt vytáčí. Mám 5.1ky Samsungy, bezdrátový. Radši sem hodim odkaz.
Není to pochopitelně nic extrémního, nějaké filmy naprosto bez problémů, čistej zvuk. Vrchol je ale třeba originál BD Extended verze Návratu krále, kdy je ten lupavej zvuk sem tam tak šíleně předimenzovanej, nepříjemnej a hlasitej (zejm. ve scénách, kdy má jakože foukat vítr, něco dunět, burácet apod.), že to trhá uši a dycky se úplně leknu :D. Namátkou pro lepší představu: hrozný praskot zadních repro u scén v Ereboru, při útoku Olifantů, u schodů k Cirith Ungol atd.
Projížděl jsem tam nějak net, prý to může být vadnou elektrikou v bytě celkově, špatnou konektivitou polarity (zkontrolováno), vadnými bednami... Anebo něčím zcela jiným? Tušíte někdo?
618819
Přátelé a milovníci kvalitního filmového zážitku, prosím, raďte: Vobčas mi zapraská/zalupá v zadních bednách. A už mě to fakt vytáčí. Mám 5.1ky Samsungy, bezdrátový. Radši sem hodim [link="http://www.alza.cz/samsung-ht-f6550w-d400625.htm#alternativy"]odkaz.[/link] Není to pochopitelně nic extrémního, nějaké filmy naprosto bez problémů, čistej zvuk. Vrchol je ale třeba originál BD Extended verze Návratu krále, kdy je ten lupavej zvuk sem tam tak šíleně předimenzovanej, nepříjemnej a hlasitej (zejm. ve scénách, kdy má jakože foukat vítr, něco dunět, burácet apod.), že to trhá uši a dycky se úplně leknu *:D*. Namátkou pro lepší představu: hrozný praskot zadních repro u scén v Ereboru, při útoku Olifantů, u schodů k Cirith Ungol atd. Projížděl jsem tam nějak net, prý to může být vadnou elektrikou v bytě celkově, špatnou konektivitou polarity (zkontrolováno), vadnými bednami... Anebo něčím zcela jiným? Tušíte někdo?
REPRO
0 0
reagovat
No jasně. Dost záleží na tabletu/telefonu. Některé ROM už mají Flash integrovaný v sobě, jinde je potřeba najít návod, jak si to nainstalovat sám a pak je taky důležitý browser.
618743
No jasně. Dost záleží na tabletu/telefonu. Některé ROM už mají Flash integrovaný v sobě, jinde je potřeba najít návod, jak si to nainstalovat sám a pak je taky důležitý browser.
0 0
reagovat

Vardant

Takže když si otevřeš MZko v klasický verzi, normálně se ti tam pustí trailer?
618717
Takže když si otevřeš MZko v klasický verzi, normálně se ti tam pustí trailer?
Vardant
0 0
reagovat
Na Androidu jde všechno ;) Já mám na třech tabletech KitKat a flash jede v pohodě.
618716
Na Androidu jde všechno *;)* Já mám na třech tabletech KitKat a flash jede v pohodě.
0 0
reagovat

kedlik

Flashový videa ti právě nic s Androidem nepřehraje, ne?
618715
Flashový videa ti právě nic s Androidem nepřehraje, ne?
kedlik
0 0
reagovat
nechci se opakovat, ale jaký nejlepší tablet cena/výkon lze pořídit do 4000 Kč (internet, videa "flash", pdf....??
link

link

link

link
618712
nechci se opakovat, ale jaký nejlepší tablet cena/výkon lze pořídit do 4000 Kč (internet, videa "flash", pdf....?? [link="http://url_odkazu"]http://www.czc.cz/acer-iconia-tab-a1-830-stribrna/149178b/produkt?q-c-0-price=r1000-4000&q-category-id=14oer469t6hp1831951ide47b8[/link] [link="http://url_odkazu"]http://www.czc.cz/asus-memo-pad-8-me180a-1a007a-bila/137697/produkt?q-c-0-price=r1000-4000&q-category-id=14oer469t6hp1831951ide47b8[/link] [link="http://url_odkazu"]http://www.czc.cz/asus-google-nexus-7-1-generace-32gb-hneda/146325/produkt?q-c-0-price=r1000-4000&q-category-id=14oer469t6hp1831951ide47b8[/link] [link="http://url_odkazu"]http://www.czc.cz/prestigio-multipad-4-diamond-7-85-pmp7079-cerna/141458/produkt?q-c-0-price=r1000-4000&q-category-id=14oer469t6hp1831951ide47b8[/link]
0 0
reagovat
Keď sa človek vyberie niekam, kde nemôže nabíjať telefón každú noc, potom podobnú primitívnu techniku ocení.
618636
Keď sa človek vyberie niekam, kde nemôže nabíjať telefón každú noc, potom podobnú primitívnu techniku ocení.
0 0
reagovat
Kupovat dneska mobil s tlacitkama, to je jak Cesta do Praveku :D
618635
Kupovat dneska mobil s tlacitkama, to je jak Cesta do Praveku *:D*
0 0
reagovat
A ještě jeden post...

Další šmelinářské kolečko ala Karlos...

Za nějaké pětikilo bych prodal 2D BD player. Tři roky starý low end Soňák, krom 3Dčka zvládající všechny BD profily. Z netových formátů si poradí se základem, plynule 1080p mkv, i mp4 4.1... Důvod prodeje - potřebuju 3D podporu. Funkčnost zaručena. Potencionální zájemci prosím do vzkazníku. Děkuji.
618628
A ještě jeden post... Další šmelinářské kolečko ala Karlos... Za nějaké pětikilo bych prodal 2D BD player. Tři roky starý low end Soňák, krom 3Dčka zvládající všechny BD profily. Z netových formátů si poradí se základem, plynule 1080p mkv, i mp4 4.1... Důvod prodeje - potřebuju 3D podporu. Funkčnost zaručena. Potencionální zájemci prosím do vzkazníku. Děkuji.
0 0
reagovat
U Nokie 515 je podle mě hlavním lákadlem to provedení. Tlačítkový telefon s předkem z Gorilla Glass je docela rarita, zde se ten displej opravdu jen tak nepoškrábe.
618627
U Nokie 515 je podle mě hlavním lákadlem to provedení. Tlačítkový telefon s předkem z Gorilla Glass je docela rarita, zde se ten displej opravdu jen tak nepoškrábe.
0 0
reagovat
Jediné čo mi na tých nokiách osobne chýba je wifi, ale aj tak si ju časom plánujem kúpiť ako rezervný phone.
618625
Jediné čo mi na tých nokiách osobne chýba je wifi, ale aj tak si ju časom plánujem kúpiť ako rezervný phone.
0 0
reagovat
Update: Vzhledem k tomu, že mi teď psal, že si to rozmyslel a chce tlačítkový, pak ta Nokia padla do oka i mně, pro jistotu přihodil Nokii 301ku (protože ten technologický přínos mezi 515kou a 301kou je pro něj minimální) a vzhledem k tomu, že mamina má Samsung S5611, který je opravdu na ty poměry výborný, pak i ten...
Ale jinak díky za rady, víc hlav ví vždycky všechno.
618621
Update: Vzhledem k tomu, že mi teď psal, že si to rozmyslel a chce tlačítkový, pak ta Nokia padla do oka i mně, pro jistotu přihodil Nokii 301ku (protože ten technologický přínos mezi 515kou a 301kou je pro něj minimální) a vzhledem k tomu, že mamina má Samsung S5611, který je opravdu na ty poměry výborný, pak i ten... Ale jinak díky za rady, víc hlav ví vždycky všechno.
0 0
reagovat

TedGeorge vs Sarger

Docela zajímavé, jak lze za stejnou cenu koupit tak odlišné telefony, které jdou zcela proti sobě.

Nokia L520 je strašný bakelit s mizerným displejem, ale i přesto plnohodnotný smartphone s WP8(.1) a navigací od Nokie.

Nokia 515 je hloupý telefon bez wi-fi a s pouze nouzově použitelnými daty, avšak provedením opravdu luxusní kousek - od designu, přes materiály až po zvýšenou odolnost.

Doporučil bych oba, podle toho, komu by to mělo přijít do ruky.
618615
Docela zajímavé, jak lze za stejnou cenu koupit tak odlišné telefony, které jdou zcela proti sobě. Nokia L520 je strašný bakelit s mizerným displejem, ale i přesto plnohodnotný smartphone s WP8(.1) a navigací od Nokie. Nokia 515 je hloupý telefon bez wi-fi a s pouze nouzově použitelnými daty, avšak provedením opravdu luxusní kousek - od designu, přes materiály až po zvýšenou odolnost. Doporučil bych oba, podle toho, komu by to mělo přijít do ruky.
TedGeorge vs Sarger
0 0
reagovat

KARLOS

Nokia 515, najlepší bezdotykový mobil. Do 3k sa dá zohnať..
618609
Nokia 515, najlepší bezdotykový mobil. Do 3k sa dá zohnať..
KARLOS
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se