Naprosto jasná volba. Nic lepšího do 3k snad ani koupit nejde link
Xiaomi jen tak pro srandu není považováno za Apple mezi Androidy. HD displej, rozumná velikost 4.7", Snapdragon čtyřjádro, MIUI místo čistého Androida a díky tomu každý týden update softwaru atd.
KARLOS
|
reagovat
|
a ak ti mám poradiť tak by som šiel do androidu buď do toho samsungu ale zase neviem aký máš budget, tie samsungy sú aj najdrahšie. do ipadu by som nešiel už len kvôli itunes ktoré je neskutočné peklo a neviem si predstaviť, že okrem ipodu by som mal cez to riešiť aj tablet. android tablet kde proste ripnuté veci v HD nakopčíš za pár sekúnd a pozeráš, na internet to vie ísť tak isto a čítať a učiť(na skúšky skriptá) tiež
. Jinak bezdrátové klávesnice k tabletům jsou už na trhu nějaký rok. Je tam solidní výběr i od znamých výrobců periferií jako je Logitech.


