Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 65401 - 65420 Napsat příspěvek
Měl bych dotaz na místní blogy, to už je mrtvý projekt?
602732
Měl bych dotaz na místní blogy, to už je mrtvý projekt?
0 0
reagovat
tak bonusové hry pre humble bundle budú asi .....
ten C and C dáva hodne zmysel, keďže vychádza zanedlho nový, MoH je tiež viac než uveriteľné, DS2 bol jasný od začiatku, akurát ten Bulletstorm ma tam síce najviac herne zaujal, no i tak mi to nesedí prečo by ho tam dávali
602728
tak bonusové hry pre humble bundle budú asi[link="http://imgur.com/dHgtwGC"] .....[/link] ten C and C dáva hodne zmysel, keďže vychádza zanedlho nový, MoH je tiež viac než uveriteľné, DS2 bol jasný od začiatku, akurát ten Bulletstorm ma tam síce najviac herne zaujal, no i tak mi to nesedí prečo by ho tam dávali
0 0
reagovat

eliera

Tento rok nie, ale buduci rok snad spravia europske turne. Ja idem buduci weknd na nich do Pariza, takze este stale je mozne ich vidiet, aspon v ramci festaku. link
602723
Tento rok nie, ale buduci rok snad spravia europske turne. Ja idem buduci weknd na nich do Pariza, takze este stale je mozne ich vidiet, aspon v ramci festaku. [link="http://tour.nin.com/"]link[/link]
eliera
0 0
reagovat
Inak dopísal som už aj tretiu časť mojej "kritiky" hereckej filmografie Zooey Deschanel, ak to tu vôbec niekto číta...
602719
Inak dopísal som už aj[link="http://kubqo.blog.sector.sk/"] tretiu časť[/link] mojej "kritiky" hereckej filmografie Zooey Deschanel, ak to tu vôbec niekto číta...
0 0
reagovat
Memphis: Yup.
602718
Memphis: Yup.
0 0
reagovat

Tony

Amidonitrite?

Loki
Báječná léta?
602717
[link="http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/373/326/550.png"]Amidonitrite[/link]? Loki [spoiler]Báječná léta?[/spoiler]
Tony
0 0
reagovat

MIldík

2 girls one cup, blue waffles...
602714
2 girls one cup, blue waffles...
MIldík
0 0
reagovat
ok, pro nás, co jsme teď přišli... Co máme googlit?
602712
ok, pro nás, co jsme teď přišli... Co máme googlit?
0 0
reagovat
Já sem si to musel vygooglit, protože mě zaujalo, že xxendxx musel vygooglit i to co si vygooglil. Jinak bych to negooglil.
602711
Já sem si to musel vygooglit, protože mě zaujalo, že xxendxx musel vygooglit i to co si vygooglil. Jinak bych to negooglil.
0 0
reagovat
nakonec jsem si musel vygooglit i to co jsem si vygooglil :D
602710
nakonec jsem si musel vygooglit i to co jsem si vygooglil :D
0 0
reagovat
Nej byl ten díl, jak s károu skončili v kukuřici nebo jak z bunkru sledovali sousedku. :)
602708
Nej byl ten díl, jak s károu skončili v kukuřici nebo jak z bunkru sledovali sousedku. *:)*
0 0
reagovat
xxendxx: Nj asi si si to vygooglil.:)
602707
xxendxx: Nj asi si si to vygooglil.*:)*
0 0
reagovat
Ted: Spravne ale spatne.:))

xxendxx: Ja som to sledoval, bezalo to na CT, ty vies?
602706
Ted: Spravne ale spatne.*:))* xxendxx: Ja som to sledoval, bezalo to na CT, ty vies?
0 0
reagovat

Loki

Je z cdčka Beatles Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. Jak to vím? Sledoval sem Jobsovu prezentaci úplně prvního Iphoneu v roce 2007.

Not the answer you were looking for, right? :D
602705
Je z cdčka Beatles Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. Jak to vím? Sledoval sem Jobsovu prezentaci úplně prvního Iphoneu v roce 2007. Not the answer you were looking for, right? *:D*
Loki
0 0
reagovat

popik

link naprosto boží kraťas! :+
602704
http://www.youtube.com/watch?v=JuyB7NO0EYY naprosto boží kraťas! *:+*
popik
0 0
reagovat
nikdo? pochybuju, ze to nekdo zna, nebo to nedej bože sledoval...
602703
nikdo? pochybuju, ze to nekdo zna, nebo to nedej bože sledoval...
0 0
reagovat

Hellblazer

Nine inch nails jsou boží nějaká šance že by mohly být i u nás?
602702
Nine inch nails jsou boží nějaká šance že by mohly být i u nás?
Hellblazer
0 0
reagovat

Mini kviz :-)

Ked uz sme u toho, tak taky mini kviz, kto mi povie bez googlu alebo scrollovania v komentoch, z coho je tato pesnicka? :) link
602700
Ked uz sme u toho, tak taky mini kviz, kto mi povie bez googlu alebo scrollovania v komentoch, z coho je tato pesnicka? *:)* [link="http://www.youtube.com/watch?v=nCrlyX6XbTU"]link[/link]
Mini kviz :-)
0 0
reagovat

Memphis

Hele díky moc ty vole, ta písníčka mě teď hraje v hlavě ještě doteď :-D :-D

Hellblazer: Wish !!

kubqo: parocom ?
602698
Hele díky moc ty vole, ta písníčka mě teď hraje v hlavě ještě doteď :-D :-D Hellblazer: Wish !! kubqo: parocom ?
Memphis
0 0
reagovat
Tak to mně bohužel ještě nic nepadlo, ale slyšel jsem o pár, které mají hodnotu i přes 300 euro.
602693
Tak to mně bohužel ještě nic nepadlo, ale slyšel jsem o pár, které mají hodnotu i přes 300 euro.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se