|
reagovat
|
Diskuzní fórum KECÁRNA
příspěvky 65961 - 65980
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 3298
- 3299
- 3300
- .
- 7185
- 7186
Nilox F-60
|
reagovat
|
popik
Nemá někdo tucha, kdy by měl vyjít Oblivion/Nevědomí s českým dabingem?
|
reagovat
|
speta.jr

akurát mám jednu otázku, klicovani je preklep alebo to znamena fakeovat?
|
reagovat
|
Steam
Tak máme po slevách...
No abych to shrnul... cca před týdnem jsem se na Steam moc netvářil a teď se mi hřeje na účtu 25 her... Fakt pecka... Přitom hraju cca 2-3... Toliko ke slevám... Peněženka zaplakala a fakt by mě zajímalo jestli se alespoň letos dostanu ke všem kouskům...
Díky všem za doporučení a inspirace. A snad dám s někým někdy MP
No abych to shrnul... cca před týdnem jsem se na Steam moc netvářil a teď se mi hřeje na účtu 25 her... Fakt pecka... Přitom hraju cca 2-3... Toliko ke slevám... Peněženka zaplakala a fakt by mě zajímalo jestli se alespoň letos dostanu ke všem kouskům...
Díky všem za doporučení a inspirace. A snad dám s někým někdy MP

|
reagovat
|
Výplach materiál:
|
reagovat
|
Deadlight
Je to HODNĚ podobné Limbu, ale nemá to takový ten přesah a dokonalý vizuál. Celkově je to ale příjemně strávených 6 hodin, akorát ke konci se trochu víc tlačí na pilu a pak už nestíhá ovládání. Takže jsem rád, že jsem si to koupil (před tou slevou jsem o té hře vůbec neslyšel).
|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 26První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Shrek 5: Teaser 2


