A co se slev týče, tak zatím držím
... Láká mě L4D2, FTL a X-COM, ale nakonec se snad udržím a uvidím, co nabídnou další dny (I když ten FTL vypadá peckově a asi po ěm sáhnu)...
... Láká mě L4D2, FTL a X-COM, ale nakonec se snad udržím a uvidím, co nabídnou další dny (I když ten FTL vypadá peckově a asi po ěm sáhnu)...|
reagovat
|

|
reagovat
|
ten clovek je genius 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|