hej lidi někdo tady nedávno postoval nějakej sestřih tuším, že ze všech dílů Harryho Pottera mám dojem, že to byl Macejkon nebo tak...jde mi o to, že tam hrála hudba od skupiny, na kterou si nemožu ani za boha vzpomenout nějak Dreg nebo tak...nemozu ten sestrih najít tady nejak, nevíte?
popik
|
reagovat
|




Aj toto je pecka 