verbst
celkem by me zajimalo, kolik se jim na to podarilo sehnat prachu... vypada to paradne. Space Zeppelins FTW!!!
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Co se mi v zapase jeste libilo, byli rozhodci a ze se nebali trestat hvezdy Oveckina a Kovalcuka za jejich klasicke dohrane sekani po odpiskani...|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|