
Někdo je holt dědek už v pětadvaceti 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
samozřejmě sem to už slyšel, standartní pop punk, letos už vyšli mnohem zajímavější věci... Jinak streamování alb je teď už poměrně běžná věc, a hodně sympatická.|
reagovat
|
a není to poprvé, co se takhle naváží do návštěvníků MZ 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|