Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 78681 - 78700 Napsat příspěvek
popicek: Tak na základe toho prirovnania, čo si použil, môžeme usudzovať, že tam u teba bude väčší problém než sme si mysleli.
562742
popicek: Tak na základe toho prirovnania, čo si použil, môžeme usudzovať, že tam u teba bude väčší problém než sme si mysleli.
0 0
reagovat

popik

to Cain1978: Zřejmě jsi tu příliš krátce na to, abys pochopil...patřím mezi tzv. "dinosaury" MZ/TrailerZone...během svého působení zde jsem vystřídal mnoho nicků, většina z nich mi byla násilně a krutě odebrána...a jako se matka nikdy nesmíří s tím, že jí vezmou její dítě, tak ani já se nesmířím s tím, že můj dřívější nick upadne v zapomnění, protože nick není jen slovo, nebo hrstka písmen na webu...je to část tvé osobnosti, kterou jsi do něj otisknul a ta má mi teď prostě chybí, protože mi ji sebrali...
btw. hnít v pekle=vysedávat v hospodě někde v anglii u těch jejich chcanek :D nemusí to notně znamenat opravdové peklo...
562740
to Cain1978: Zřejmě jsi tu příliš krátce na to, abys pochopil...patřím mezi tzv. "dinosaury" MZ/TrailerZone...během svého působení zde jsem vystřídal mnoho nicků, většina z nich mi byla násilně a krutě odebrána...a jako se matka nikdy nesmíří s tím, že jí vezmou její dítě, tak ani já se nesmířím s tím, že můj dřívější nick upadne v zapomnění, protože nick není jen slovo, nebo hrstka písmen na webu...je to část tvé osobnosti, kterou jsi do něj otisknul a ta má mi teď prostě chybí, protože mi ji sebrali... btw. hnít v pekle=vysedávat v hospodě někde v anglii u těch jejich chcanek *:D* nemusí to notně znamenat opravdové peklo...
popik
0 0
reagovat

titanové obroučky s reflexní pamětí - praha




Pěknou sobotu, trochu dotaz mimo svět filmu: potřebuji nové brýle, tak jsem přijuchal do grand optical: za a) předražený jak cíp, b) mizerný výběr, ani jedny obroučky viz. záhlaví. Nevíte o optice v praze, kde je seženu za normální cenu? (rozumějte bez skel cca za 2000 +- kč.) Tak jestli náhodou nená mezi váma pracovník optiky 8)
popicek: nevím proč by zrovna měl hnít v pekle, prostě to jen přehnal, a když už reaguju, proč prosím Tě píšeš 2x svůj nick? To je náznak začínající schizofrenie nebo neco na ten způsob?
562738
Pěknou sobotu, trochu dotaz mimo svět filmu: potřebuji nové brýle, tak jsem přijuchal do grand optical: za a) předražený jak cíp, b) mizerný výběr, ani jedny obroučky viz. záhlaví. Nevíte o optice v praze, kde je seženu za normální cenu? (rozumějte bez skel cca za 2000 +- kč.) Tak jestli náhodou nená mezi váma pracovník optiky *8)* popicek: nevím proč by zrovna měl hnít v pekle, prostě to jen přehnal, a když už reaguju, proč prosím Tě píšeš 2x svůj nick? To je náznak začínající schizofrenie nebo neco na ten způsob?
titanové obroučky s reflexní pamětí - praha
0 0
reagovat

popik

to Cival: Dík za vysvětlení ;), když se to vezme kolem a kolem, tak je mi Vegasss vlastně uplně ukradenej 8) ať klidně shnije v pekle...chtěl jsem jen přinutit The Jokera aby sem hodil nějakej koment, páč má super ikonku :D
562735
to Cival: Dík za vysvětlení *;)*, když se to vezme kolem a kolem, tak je mi Vegasss vlastně uplně ukradenej *8)* ať klidně shnije v pekle...chtěl jsem jen přinutit The Jokera aby sem hodil nějakej koment, páč má super ikonku *:D*
popik
0 0
reagovat
popik: Nicim se neopajim, vcera jsem prisel na net a narazil tady na kurvovani Vegasse nebo slovni prujem s rasistickymi a urazlivymi podtony FastCara... bez ohledu na prosby davu, jsem vyhodnotil, ze tohle v diskuzich nema co delat a ze to nici diskuze.
562734
popik: Nicim se neopajim, vcera jsem prisel na net a narazil tady na kurvovani Vegasse nebo slovni prujem s rasistickymi a urazlivymi podtony FastCara... bez ohledu na prosby davu, jsem vyhodnotil, ze tohle v diskuzich nema co delat a ze to nici diskuze.
0 0
reagovat
Je důležité si uvědomit, že zdejší diskuze neslouží jako osobní deníček!
562733
Je důležité si uvědomit, že zdejší diskuze neslouží jako osobní deníček!
0 0
reagovat
:D:D Další adept...
562732
*:D**:D* Další adept...
0 0
reagovat

popik

:- R.I.P. Vegasss7771...chováte se jako Northug včera při finiši na běžkách, prostě se opájíte svou mocí na úkor těch slabších a bezbranějších...ještě jednou:-
562731
*:-* R.I.P. Vegasss7771...chováte se jako Northug včera při finiši na běžkách, prostě se opájíte svou mocí na úkor těch slabších a bezbranějších...ještě jednou*:-*
popik
0 0
reagovat
:D děkujeme ježíšku :D :+
562727
*:D* děkujeme ježíšku *:D* *:+*
0 0
reagovat
Proč mu sem píšete, když se sem už nedostane? 8)
562721
Proč mu sem píšete, když se sem už nedostane? *8)*
0 0
reagovat
Nechceš Vegassi jít oxidovat na Hrej!, určitě už netrpělivě očekáváj další tvoje otázky do hPodu. ;)
562720
Nechceš Vegassi jít oxidovat na Hrej!, určitě už netrpělivě očekáváj další tvoje otázky do hPodu. *;)*
0 0
reagovat
taky myslím, že bych pár týdnů bez vegase uvítal.
562718
taky myslím, že bych pár týdnů bez vegase uvítal.
0 0
reagovat

okkac

:D:+
562712
*:D**:+*
okkac
0 0
reagovat
Mě se líbí, že sám přizná, že jeho bratrovi v pohodě tiskne a on nic, ale chyba je na straně tiskárny...

vegasi, tady by měla probíhat diskuze o alespoň trošku zajímavých věcech a hrách a to že ti netiskne tiskárna nás zajímá asi jako co jsi měl k snídani. A zkus se z našich reakcí trošku poučit, a prosím, nereaguj jako uraženej spratek. Zjemnit svoji mluvu by taky neuškodilo.
562709
Mě se líbí, že sám přizná, že jeho bratrovi v pohodě tiskne a on nic, ale chyba je na straně tiskárny... vegasi, tady by měla probíhat diskuze o alespoň trošku zajímavých věcech a hrách a to že ti netiskne tiskárna nás zajímá asi jako co jsi měl k snídani. A zkus se z našich reakcí trošku poučit, a prosím, nereaguj jako uraženej spratek. Zjemnit svoji mluvu by taky neuškodilo.
0 0
reagovat

vegasss7771

Upřímně mne už ty tvoje komenty serou. Za prvné spamují diskuzi, za druhé jsou o ničem a za třetí jsou zbytečně sprosté a opravdu nemám náladu to číst a ani přeskakovat, ale díky za to, že si vyzkouším jednu věc, kterou jsem chtěl až bude příležitost zde dát. :-)


....................../´¯/)
....................,/¯../
.................../..../
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(
..............\.............\...
562708
Upřímně mne už ty tvoje komenty serou. Za prvné spamují diskuzi, za druhé jsou o ničem a za třetí jsou zbytečně sprosté a opravdu nemám náladu to číst a ani přeskakovat, ale díky za to, že si vyzkouším jednu věc, kterou jsem chtěl až bude příležitost zde dát. :-) ....................../´¯/) ....................,/¯../ .................../..../ ............./´¯/'...'/´¯¯`·¸ ........../'/.../..../......./¨¯\ ........('(...´...´.... ¯~/'...') .........\.................'...../ ..........''...\.......... _.·´ ............\..............( ..............\.............\...
vegasss7771
0 0
reagovat
vegasss7771: A není to tím, že ji neumíš používat? :D
562705
vegasss7771: A není to tím, že ji neumíš používat? *:D*
0 0
reagovat

vegasss7771

jop, vyjadřuješ se jak primitivní hovado po lobotomii... neškodilo by tak týden odstřihnout od netu a zajít si ven :)
562704
jop, vyjadřuješ se jak primitivní hovado po lobotomii... neškodilo by tak týden odstřihnout od netu a zajít si ven :)
vegasss7771
0 0
reagovat

vegasss7771

lol, klidni trochu s těma nadávkama (a příspěvkama obecně) tohle už začíná být fakt silně otravné :(:-
562703
lol, klidni trochu s těma nadávkama (a příspěvkama obecně) tohle už začíná být fakt silně otravné *:(**:-*
vegasss7771
0 0
reagovat
A za co? Já můžu za blbou tiskárnu a to, že mě rozčiluje? Bratrovi tiskne skripta skoro 100 listů a mně nevytiskne ani jednu blbou A4ku? To mám blbou karmu, či co? :D
562702
A za co? Já můžu za blbou tiskárnu a to, že mě rozčiluje? Bratrovi tiskne skripta skoro 100 listů a mně nevytiskne ani jednu blbou A4ku? To mám blbou karmu, či co? *:D*
0 0
reagovat
hlasuju pro banána, aspoň na 14 dní, bude klid
562701
hlasuju pro banána, aspoň na 14 dní, bude klid
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se