Inak k Bulletstorm. Ten útek z hniezda na konci Actu 1 je iný adrenalín.
Také niečo pri hrách nezažívam často a niečo podobné očakávam od Crysisu 2, tak snáď nesklame.
Také niečo pri hrách nezažívam často a niečo podobné očakávam od Crysisu 2, tak snáď nesklame.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


.....
|
reagovat
|

, ale urobil dobry tah. Ked tu kravu fakt nechcu este zarezat, tak sa rozhodol, ze ju este viac podoji.
|
reagovat
|