crysis 2 je ukazkovy pripad dementniho GUI a naprosto přepálený grafiky... pres vsechny ty bloomy, DOF, hdr light a podobny debility neni vubec nic videt... takze zaklad je orezat grafiku aby to vypadalo jak na 286ce... kdyz to nekdo chce hrat a ne se kochat tim, jak super nehratenla graficka onanie to je... zlatej HL1
|
reagovat
|
Také niečo pri hrách nezažívam často a niečo podobné očakávam od Crysisu 2, tak snáď nesklame.
Vaše škoda! 



