
Je zajímavý, že tenhle fight tady Cain rozpoutá vždycky o víkendu... evidentně příliš volnýho času 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Jako hrál jsem battlefield bad company na ps3 a to je teprv panečku hnus grafika oproti PC. O tohle strach nemám :-D|
reagovat
|