Zatraceně Coool filmeček z vynikajícím Lightsaber duelem :) a hraje tam týpek z Glee :) a objeví se i Lara :D
link
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Osobne jsem mel zatim jen do palace, ale koukam, ze cinestar ma fakt vice vyhod (priklad po 5.nakupu vstupenka zdarma) a hlavne Cernak mam nejaky ten mesic uz po ceste domu a Andel zase kousek z prace 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
) jednu pořídit ... Otázkou je kam ...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|