p.s.: V případě Avatara, má scéna, kde se hádá Ribisy s Weavrovou tisíckrát, větší náboj, než hejno šmoulíku ve vzduchu, křičící "tarak makto"


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
(Mimochodem hrál jsem asi šest hodin StarWars karty
) Jsem StarWars fanda. Neřekl bych, že staré nebo nové trilogie, protože (světe div se) to vnímám jako celek... Jsou horší části a jsou lepší části. A jsem schopnej to uznat. Ale nazvat to debilníma omalovánkama (nebo jak) a při tom dát Avatarovi pět hvězdiček je mega over-the-top...|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Reziser mojho najoblubenejsieho slasher trashu... |
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Moc diskutujete|
reagovat
|
|
reagovat
|