Zas tolik ta cena přehnaná není. Vyprodali sály po celým světě a řekl bych, že ten jejich manažer by moc levnější lístky neschválil nikdy. Větší průšvih je propagace. V Olomouci prej vylepili plakáty teprve minulej tejden a to je dost naivní, vzhledem k tomu, že u nás ještě nejsou tak profláklí. Navíc, když tady byli v říjnu, běžela reklama taky v televizi. Prostě když neumíš nalákat lidi, nečekej že nějaký přijdou

Mě osobně to nemusí nijak trápit, protože v tom žádný peníze nemám, ale myslím, že je to dost promarněnej potenciál...
...aspoň teda ne se stejnou agenturou.

