
popik
ok, aspon jsme se konecne dobrali k tomu, ze jsi uzna moji pravdu. koncim.

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
, ale i tak to pořád nedokazue, že shawshank tehda neprošuměl a fandi se nabalili na film až časem 
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
, a kdyz jsem u tech filmu...Shawshank, nikdy nepochopim v cem je ten film, tak dobrej, ikdyz v dobe vzniku prošuměl
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|