Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54381 - 54400 Napsat příspěvek

Gorecki

Jen tak jsem klikl na náhodně vybraný starší díl, konkrétně S02E06 kde Barney balil jakousi učitelku a přirovnával jí k šelmě, zatímco Lily byla v Tedově práci a vychovávala šéfa tak, že mu lohla tenisák. Každý jeden vtip byl z kategorie Humorous observation of a common fact a přitom jich bylo hodně a slušně mě to zabavilo. Zato v S06E09 se sice řeší problém "zapomenutých skvělých přátel", ale poměrně značnou část stopáže zaplácává prvoplánový humor se sexuálním podtextem, zatímco BFF upadá na pozadí.

Prostě ten seriál pořád sleduju, ale zatímco kdysi to bylo celkem geniální řešení vztahů napříč celým dílem, tak teď si často pomáhají berličkama z kategorie prvoplánových vtipů a téma dílu se vytrácí a i když mě to pořád baví, tak ten úpadek kvality v tomhle pociťuju docela dost.
555861
Jen tak jsem klikl na náhodně vybraný starší díl, konkrétně S02E06 kde Barney balil jakousi učitelku a přirovnával jí k šelmě, zatímco Lily byla v Tedově práci a vychovávala šéfa tak, že mu lohla tenisák. Každý jeden vtip byl z kategorie Humorous observation of a common fact a přitom jich bylo hodně a slušně mě to zabavilo. Zato v S06E09 se sice řeší problém "zapomenutých skvělých přátel", ale poměrně značnou část stopáže zaplácává prvoplánový humor se sexuálním podtextem, zatímco BFF upadá na pozadí. Prostě ten seriál pořád sleduju, ale zatímco kdysi to bylo celkem geniální řešení vztahů napříč celým dílem, tak teď si často pomáhají berličkama z kategorie prvoplánových vtipů a téma dílu se vytrácí a i když mě to pořád baví, tak ten úpadek kvality v tomhle pociťuju docela dost.
Gorecki
0 0
reagovat
Tak jsem asi brutálně mimo. Nebaví mě ani jedno. A nejsem si jistej, jestli souhlasím s tím, že když seriál řeší problémy 30níků, že je pro 30níky. Ale možná to fakt beru jen podle svýho okolí. Ale podle taky koho jinýho.
555859
Tak jsem asi brutálně mimo. Nebaví mě ani jedno. A nejsem si jistej, jestli souhlasím s tím, že když seriál řeší problémy 30níků, že je pro 30níky. Ale možná to fakt beru jen podle svýho okolí. Ale podle taky koho jinýho.
0 0
reagovat

Gonzi

Ale ved ja humoru TBBT rozumiem, viem na com stavia, len ma skratka nebavi, pretoze uz nie som vo veku, ze by som sa isiel postavit do tej fronty. Kedysi hej. Ale rozumiem tym co by to urobili. A dobrych forov je tam uz fakt minimum, prestal som to sledovat ked sa to cele zacalo tocit okolo Sheldona a jeho ubergeekovosti. Pretoze som tej postave neveril. A ked si obcas nejaku cast pozriem, len zistim, ze je to stale horsie.

A posledny diel HIMYM ma bavil nie kvoli svojim forikom o bobrovi (imho lacny humor) ale kvoli vsetkemu tomu ostatnemu. Vies, taky ten nechutny, priam zahanbujuci sentimentalny pocit, ked si povies ze kua kde je ten moj najlepsi kamos zo strednej a mali by sme si este co povedat? Kto sa kam odvtedy posunul, kto stagnuje a boli by sme este rovnako dobri kamosi? Proste temy, ktore su pre tych co sa zabavaju na nerdoch nudne a priam depresivne. Ale mna zaujimaju, lebo sa v tych postavach vidim. A ked sa za ten diel par krat zasmejem v style stand up comedy (humorous observation of a common fact), je to super. To je pre mna ta pridana hodnota.

Take Rules of engagement ide v tomto este o nieco dalej a tiez ma neskutocne bavi, ovela viac ako HIMYM, ale uz tam nemam ten dokonaly pocit spatosti s postavami.
555856
Ale ved ja humoru TBBT rozumiem, viem na com stavia, len ma skratka nebavi, pretoze uz nie som vo veku, ze by som sa isiel postavit do tej fronty. Kedysi hej. Ale rozumiem tym co by to urobili. A dobrych forov je tam uz fakt minimum, prestal som to sledovat ked sa to cele zacalo tocit okolo Sheldona a jeho ubergeekovosti. Pretoze som tej postave neveril. A ked si obcas nejaku cast pozriem, len zistim, ze je to stale horsie. A posledny diel HIMYM ma bavil nie kvoli svojim forikom o bobrovi (imho lacny humor) ale kvoli vsetkemu tomu ostatnemu. Vies, taky ten nechutny, priam zahanbujuci sentimentalny pocit, ked si povies ze kua kde je ten moj najlepsi kamos zo strednej a mali by sme si este co povedat? Kto sa kam odvtedy posunul, kto stagnuje a boli by sme este rovnako dobri kamosi? Proste temy, ktore su pre tych co sa zabavaju na nerdoch nudne a priam depresivne. Ale mna zaujimaju, lebo sa v tych postavach vidim. A ked sa za ten diel par krat zasmejem v style stand up comedy (humorous observation of a common fact), je to super. To je pre mna ta pridana hodnota. Take Rules of engagement ide v tomto este o nieco dalej a tiez ma neskutocne bavi, ovela viac ako HIMYM, ale uz tam nemam ten dokonaly pocit spatosti s postavami.
Gonzi
0 0
reagovat

Gorecki

ono jde spíš o tu přidanou hodnotu - ta skupina je prvoplánová a poměrně neuvěřitelná, jenže jsou tam kvanta gagů, které staví na geecích obecně. Prostě když si připojí domácí světlo na net a maj radost, že jim někdo v číně zhasnul, nebo když jdou čekat do fronty do kina na, o 16s delšího, Indyho apod. tak je naprosto chápu, i když jsou to karikatury, protože ve své karikaturnosti dobře odráží geekovský pohled na svět. HIMYM bylo hodně podobné, když s obrovským nadhledem a humorem odráželo reálné problémy ve vztazích (z posledních např. díl o tom, že lidi jdou do vztahu s nějakou zátěží z minula) Tohle HIMYM mám rád, ale mrzí mě, že těchhle dílů a vtipů kolem tohodle napříč seriálem ubývá, zatímco přibývaj díly jako ten poslední, kde jsem se sice sexy humoru smál, ale s pocitem, že tenhle seriál má větší potenciál, než "two beavers are better than one".
555854
ono jde spíš o tu přidanou hodnotu - ta skupina je prvoplánová a poměrně neuvěřitelná, jenže jsou tam kvanta gagů, které staví na geecích obecně. Prostě když si připojí domácí světlo na net a maj radost, že jim někdo v číně zhasnul, nebo když jdou čekat do fronty do kina na, o 16s delšího, Indyho apod. tak je naprosto chápu, i když jsou to karikatury, protože ve své karikaturnosti dobře odráží geekovský pohled na svět. HIMYM bylo hodně podobné, když s obrovským nadhledem a humorem odráželo reálné problémy ve vztazích (z posledních např. díl o tom, že lidi jdou do vztahu s nějakou zátěží z minula) Tohle HIMYM mám rád, ale mrzí mě, že těchhle dílů a vtipů kolem tohodle napříč seriálem ubývá, zatímco přibývaj díly jako ten poslední, kde jsem se sice sexy humoru smál, ale s pocitem, že tenhle seriál má větší potenciál, než "two beavers are better than one".
Gorecki
0 0
reagovat

a4am

Univerzalna cielovka je nezmysel, hovorim ti to ako clovek z marketingu.

Bachy
Nemozes to takto generalizovat, 30-nici logicky nie su uzavreta presne vymedzena skupina, je to len pomocka na obsiahnutie tem, ktorymi sa ten serial (velmi casto) zaobera. A je preto zabavny pre ludi, ktori sa tymi temami zaoberaju teiz. To neznamena automaticky, ze kazdy nad 30 to ma zboznovat, alebo ze tym pod 30 sa to nemoze pacit.

Opat opakujem, proste su tu ludia ako a4am, ktory temy "je mi třicet a nemůžu mít dítě, je mi třicet a pořád nemám ženu svých snů, je mi třicet a jsme zaseklý v pubertě atd." berie ako otravne a ja zase pre sposob ako su podavane za zabavne. A tie charaktery ma bavia, lebo sa s nimi viem stotoznit a mam ich okolo seba vo svojom zivote.

A potom su tu ludia ako ja, ktori zase temy TBBT "som nerd a nemam priatelku, som nerd a neviem rozpravat so zenami, som nerd a rozisiel som sa s jedinou priatelkou co som mal, som ubernerd, ktory je absolutne neuveritelna postava a karikatura vsetkych nerdov na planete, vsetci ma neznasaju a aj tak sa so mnou kamaratia, som ubernerdova ubergeek priatelka ktora je este menej uveritelna ako on a pod" mi pride otrepane, opakujuce sa a najma strasne strasne predvidatelne. A to je zabijak kazdeho dobreho foru.

Ale ked uz generalizujeme, nerdovia cumia viac na serialy a maju na ne viac casu ako 30-nici riesiaci tehotenstvo a stratenu pubertu, takze je vsetko ako ma byt:)
555852
Univerzalna cielovka je nezmysel, hovorim ti to ako clovek z marketingu. [b]Bachy[/b] Nemozes to takto generalizovat, 30-nici logicky nie su uzavreta presne vymedzena skupina, je to len pomocka na obsiahnutie tem, ktorymi sa ten serial (velmi casto) zaobera. A je preto zabavny pre ludi, ktori sa tymi temami zaoberaju teiz. To neznamena automaticky, ze kazdy nad 30 to ma zboznovat, alebo ze tym pod 30 sa to nemoze pacit. Opat opakujem, proste su tu ludia ako a4am, ktory temy "je mi třicet a nemůžu mít dítě, je mi třicet a pořád nemám ženu svých snů, je mi třicet a jsme zaseklý v pubertě atd." berie ako otravne a ja zase pre sposob ako su podavane za zabavne. A tie charaktery ma bavia, lebo sa s nimi viem stotoznit a mam ich okolo seba vo svojom zivote. A potom su tu ludia ako ja, ktori zase temy TBBT "som nerd a nemam priatelku, som nerd a neviem rozpravat so zenami, som nerd a rozisiel som sa s jedinou priatelkou co som mal, som ubernerd, ktory je absolutne neuveritelna postava a karikatura vsetkych nerdov na planete, vsetci ma neznasaju a aj tak sa so mnou kamaratia, som ubernerdova ubergeek priatelka ktora je este menej uveritelna ako on a pod" mi pride otrepane, opakujuce sa a najma strasne strasne predvidatelne. A to je zabijak kazdeho dobreho foru. Ale ked uz generalizujeme, nerdovia cumia viac na serialy a maju na ne viac casu ako 30-nici riesiaci tehotenstvo a stratenu pubertu, takze je vsetko ako ma byt*:)*
a4am
0 0
reagovat

Bachy

Asi myslel USA třicátníky, a ne EU třicátníky. :D
555851
Asi myslel USA třicátníky, a ne EU třicátníky. *:D*
Bachy
0 0
reagovat

Gorecki

Dobrá, tak to ber jako narážku na kvalitu. Na SAW 11 taky chodí lidi. Dobrá, pokud je cílovka 30 a více, tak to beru. Tim nejsem a nebere mě to. Zvláštní ovšem je, že sestra a její spolužačky jsou z toho totálně nadšený. 16-18 let. A tak je tomu na vcelku mnoha školách. A ačkoliv třicátníků znám poměrně dost, tak na to nečumí nikdo, tudíž je toto pro mě vcelku nová informace.
555849
Dobrá, tak to ber jako narážku na kvalitu. Na SAW 11 taky chodí lidi. Dobrá, pokud je cílovka 30 a více, tak to beru. Tim nejsem a nebere mě to. Zvláštní ovšem je, že sestra a její spolužačky jsou z toho totálně nadšený. 16-18 let. A tak je tomu na vcelku mnoha školách. A ačkoliv třicátníků znám poměrně dost, tak na to nečumí nikdo, tudíž je toto pro mě vcelku nová informace.
Gorecki
0 0
reagovat
Tak nevím, kdo je cílovka, bych řekl, že vždy byla univerzální. Někdy to mělo ten třicátnický přesah (který vyplynul z daného příběhu dílu) a bylo to fajn. Teď jeto už fakt tragédie, zbylo už jen to okaté míření na třicátníky - je mi třicet a nemůžu mít dítě, je mi třicet a pořád nemám ženu svých snů, je mi třicet a jsme zaseklý v pubertě atd., které ve své okatosti je až otravné, přičemž vtípky kolem nic extra.

Nalezení nového videa je fajn, já se smál, ale někde vzadu jsem si říkal, že je to pěkně prvoplánové. Nemáme na to napsat vtipné dialogy, hodíme tam video od Robin. Neumíme vymyslet bizarní video, minule měl úspěch díl s pindíkem, tak tam hodíme další nekorektní sex-přesah. No, ale smál jsem se, to jo.
555848
Tak nevím, kdo je cílovka, bych řekl, že vždy byla univerzální. Někdy to mělo ten třicátnický přesah (který vyplynul z daného příběhu dílu) a bylo to fajn. Teď jeto už fakt tragédie, zbylo už jen to okaté míření na třicátníky - je mi třicet a nemůžu mít dítě, je mi třicet a pořád nemám ženu svých snů, je mi třicet a jsme zaseklý v pubertě atd., které ve své okatosti je až otravné, přičemž vtípky kolem nic extra. Nalezení nového videa je fajn, já se smál, ale někde vzadu jsem si říkal, že je to pěkně prvoplánové. Nemáme na to napsat vtipné dialogy, hodíme tam video od Robin. Neumíme vymyslet bizarní video, minule měl úspěch díl s pindíkem, tak tam hodíme další nekorektní sex-přesah. No, ale smál jsem se, to jo.
0 0
reagovat
Treba si uvedomit, ze ten serial je pre 30-nikov, ktori riesia podobne veci ako hrdinovia. Dokonca aj posledny diel ma bavil, skratka som cielovka. Mna zase strasne nudi a zda sa mi vrcholne trapne TBBT, ked sa k nemu niekedy z velkej nudy odhodlam.
555847
Treba si uvedomit, ze ten serial je pre 30-nikov, ktori riesia podobne veci ako hrdinovia. Dokonca aj posledny diel ma bavil, skratka som cielovka. Mna zase strasne nudi a zda sa mi vrcholne trapne TBBT, ked sa k nemu niekedy z velkej nudy odhodlam.
0 0
reagovat
HIMYM 6x9 byl náhodou super, jak si dělají srandu s Kanaďanu. :D
555846
HIMYM 6x9 byl náhodou super, jak si dělají srandu s Kanaďanu. *:D*
0 0
reagovat

HAL

To bych neřekl myslim, že tak od 3. dílu se to dost zvedalo, ale poslední 2 díly byli zase horší.
555845
To bych neřekl myslim, že tak od 3. dílu se to dost zvedalo, ale poslední 2 díly byli zase horší.
HAL
0 0
reagovat
Z té nové série jsem viděl jen první díl a přišel mi snad ještě odpornější než poslední díly páté... vážně se to takhle u dna drží celou šestou serii?
555844
Z té nové série jsem viděl jen první díl a přišel mi snad ještě odpornější než poslední díly páté... vážně se to takhle u dna drží celou šestou serii?
0 0
reagovat

Bachy

Nie, na matku sa uz po prvej serii nikto nediva, tak ako ty. Preto uz bezi siesta sezona (rolling eyes)
555842
Nie, na matku sa uz po prvej serii nikto nediva, tak ako ty. Preto uz bezi siesta sezona (rolling eyes)
Bachy
0 0
reagovat
Neříkejte mi, že na matku se ještě někdo dívá. Skončil jsem po první sérii. Ale uznávám, že tyhle typy seriálů nejsou zrovna pro mě.
555840
Neříkejte mi, že na matku se ještě někdo dívá. Skončil jsem po první sérii. Ale uznávám, že tyhle typy seriálů nejsou zrovna pro mě.
0 0
reagovat

sohaj

Mě zase po hodně dlouhé dodě dokázal pobavit :))
555838
Mě zase po hodně dlouhé dodě dokázal pobavit *:))*
sohaj
0 0
reagovat

SGU

moc pekne :+
555832
moc pekne *:+*
SGU
0 0
reagovat

sohaj

No, taky jsem měl velmi rozporuplné pocity! Glitter a Sparkles show byla vynikající (na DVD), ovšem na konci to naprosto samovolně přešlo v tu hrůzu, ze který mi bylo za tvůrce trapně... Ted a vlastně i zbytek byl tragickej
555824
No, taky jsem měl velmi rozporuplné pocity! Glitter a Sparkles show byla vynikající (na DVD), ovšem na konci to naprosto samovolně přešlo v tu hrůzu, ze který mi bylo za tvůrce trapně... Ted a vlastně i zbytek byl tragickej
sohaj
0 0
reagovat

HIMYM

Tak nevím, co si mám o posledním dílu Matky myslet. Přišlo mi, že místy tento díl neměl daleko k tragédii.
555820
Tak nevím, co si mám o posledním dílu Matky myslet. Přišlo mi, že místy tento díl neměl daleko k tragédii.
HIMYM
0 0
reagovat
A4am ... Dexter spoilery...

Dveří si nikdo nevšimnul, protože byly vyražený dveře co spojujou pokoje, a ne dveře na chodbu ;)
555806
A4am ... Dexter spoilery... Dveří si nikdo nevšimnul, protože byly vyražený dveře co spojujou pokoje, a ne dveře na chodbu ;)
0 0
reagovat
Boardwalk Empire 01x09 : opäť skvelé :+
Walking Dead 03: tiež veľmi dobré, aj keď mi tá jeho žena herecky moc nesedí ale scény s kušou milujem
:)
555798
Boardwalk Empire 01x09 : opäť skvelé *:+* Walking Dead 03: tiež veľmi dobré, aj keď mi tá jeho žena herecky moc nesedí ale scény s kušou milujem *:)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se