Mne to sprvu prišlo tiež dosť divne, ale keď si to tak vezmeš, je to v podstate dosť podobné pauze zo stretégií alebo z Bioware hier - proste v jednom momente zapauzuješ hru, vyberieš nepriateľa, odpauzuješ a postava na vybratého nepriateľa sama zaútočí. Mimoto tento systém podľa všetkého nie je povinný, takže si môžeš pokojne realtimovo pobehovať a strieľať ako v half life alebo v Deus-ex.
Ináč čo sa týka princa, sprvu som bol odporca cell-shadovej grafiky (a popravde, stále by mi vyhovovalo ak by postavy nemali okolo seba tie čierne kontúry), ale ináč sa mi to celkom páči. Uvidíme ešte, ako budú súboje hrateľné, preztiaľto mi to prepínanie kamery príde trochu chaotické. A čo sa týka parťáčky, z videa je jasne vidno, že je to v podstate len upravený checkpoint systém - prosto po (pred) smrti ťa hodí k poslednému checkpointu.
xatrix
|
reagovat
|





