Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14061 - 14080 Napsat příspěvek

TrDLo

Bohatě stačí ffdshow a haali splitter. Media Center jsem sice nepoužíval, ale zkusil bych zobrazovat titulky právě přes ffdshow, s tím že si v nastavení pod kodekama nastavíš, aby se vše dekódovalo pomocí libavcodec (pravej a u všech stabilních...)
497753
Bohatě stačí ffdshow a haali splitter. Media Center jsem sice nepoužíval, ale zkusil bych zobrazovat titulky právě přes ffdshow, s tím že si v nastavení pod kodekama nastavíš, aby se vše dekódovalo pomocí libavcodec (pravej a u všech stabilních...)
TrDLo
0 0
reagovat
TrDLo: No trochu jsem to i čekal:D, já pak ještě zkusím pohledat;).
497752
TrDLo: No trochu jsem to i čekal*:D*, já pak ještě zkusím pohledat*;)*.
0 0
reagovat
Apple oznámil dostupnost novinek na iTunes day&date s DVD (cena 15$). link
497751
Apple oznámil dostupnost novinek na iTunes day&date s DVD (cena 15$). http://www.dvdtown.com/news/apple-itunes-movie-downloads-day-and-date-with-dvd/5488
0 0
reagovat

mihhi

Díky za zajímavý link. Určitě bych stáhnul a vyzkoušel ... kdybych ovšem používal Visty a jejich MC :)

Nějak jsem zapomněl zmínit, že provozuju klasická XP (resp MCE 2005).
497750
Díky za zajímavý link. Určitě bych stáhnul a vyzkoušel ... kdybych ovšem používal Visty a jejich MC :) Nějak jsem zapomněl zmínit, že provozuju klasická XP (resp MCE 2005).
mihhi
0 0
reagovat

TrDLo

Mam podobny problem.
Na prehravani filmu vsech formatu uz delsi cas pouzivam spojeni JetAudia od Cowonu a CCCP codecu. Nikdy nebyl nejaky vetsi problem, ale ted se mi stava, ze pri jakemkoli filmu mi JetA nenacte pres VobSub title, ale pere je tam automaticky sam od sebe. Coz je sice fajn, ale nema to podporu cestiny, takze diakritika je humus. Po dlouhem stelovani jsem prisel na to jak v ffdshow decoderu natvrdo zadat title a script a v JetA vzdy defaultne vypnu jejich title. JE to taky z pocatku pracne reseni, ale ted jiz staci na obrazovce odskrtnout pokazde title a jede to.
Jina prehravace mi to nedelaji (WMP), ale jde o to, ze se mi jiny pouzivat nechce, takze to resim takhle slozite... Mozna skus neco podobneho a prohrabat kodek horem dolem...
497744
Mam podobny problem. Na prehravani filmu vsech formatu uz delsi cas pouzivam spojeni JetAudia od Cowonu a CCCP codecu. Nikdy nebyl nejaky vetsi problem, ale ted se mi stava, ze pri jakemkoli filmu mi JetA nenacte pres VobSub title, ale pere je tam automaticky sam od sebe. Coz je sice fajn, ale nema to podporu cestiny, takze diakritika je humus. Po dlouhem stelovani jsem prisel na to jak v ffdshow decoderu natvrdo zadat title a script a v JetA vzdy defaultne vypnu jejich title. JE to taky z pocatku pracne reseni, ale ted jiz staci na obrazovce odskrtnout pokazde title a jede to. Jina prehravace mi to nedelaji (WMP), ale jde o to, ze se mi jiny pouzivat nechce, takze to resim takhle slozite... Mozna skus neco podobneho a prohrabat kodek horem dolem...
TrDLo
0 0
reagovat
Možná by ti pomohlo tohle link , ale četl jsem to jenom zběžně?).
497745
Možná by ti pomohlo tohle http://damienbt.free.fr/ , ale četl jsem to jenom zběžně*?)*.
0 0
reagovat

MichaelBay

BS player není zrovna věc co zbytek rodiny pochopí;) Try read8)
497742
BS player není zrovna věc co zbytek rodiny pochopí*;)* Try read*8)*
MichaelBay
0 0
reagovat
Díky za snahu, ale já opravdu nepotřebuju tipy na alternativy :) Dokonce mám i vyzkoušené, že do WMP (=media center) dostanu titulky do MKV použitím "subtitles" ve ffdshow. Ale to všechno je pouze vyhýbání se problému, ne jeho řešení.
497740
Díky za snahu, ale já opravdu nepotřebuju tipy na alternativy :) Dokonce mám i vyzkoušené, že do WMP (=media center) dostanu titulky do MKV použitím "subtitles" ve ffdshow. Ale to všechno je pouze vyhýbání se problému, ne jeho řešení.
0 0
reagovat

TrDLo

No pokud chceš jednoduchost tak zkus normální BS Player a CCCP kodek. Používám to tak já na .mkv soubory a jede to v pohodě. Prostě jako normální .avi soubory. Jen pustíš a jedeš i s tiulkama...
497739
No pokud chceš jednoduchost tak zkus normální BS Player a CCCP kodek. Používám to tak já na .mkv soubory a jede to v pohodě. Prostě jako normální .avi soubory. Jen pustíš a jedeš i s tiulkama...
TrDLo
0 0
reagovat

Fluke

Za normálních okolností jsem samozřejmě zastáncem MPC. Jenomže se snažím HTPC zpřístupnit i zbytku rodiny.
497738
Za normálních okolností jsem samozřejmě zastáncem MPC. Jenomže se snažím HTPC zpřístupnit i zbytku rodiny.
Fluke
0 0
reagovat
zajímací, já měl na GTA IV předobjednávku na game.co.uk asi teprve týden před oficiálním vydáním a už v neděli prý poslali.
497737
zajímací, já měl na GTA IV předobjednávku na game.co.uk asi teprve týden před oficiálním vydáním a už v neděli prý poslali.
0 0
reagovat

TrDLo

Jen taková technická, sic nevím jak ti pomoci, ale není lepší prostě media center nepoužívat?
497734
Jen taková technická, sic nevím jak ti pomoci, ale není lepší prostě media center nepoužívat?
TrDLo
0 0
reagovat
Ještě doplním, že mám na mysli normální .srt titulky v souboru. Ne jako součást mkv kontejneru.
497733
Ještě doplním, že mám na mysli normální .srt titulky v souboru. Ne jako součást mkv kontejneru.
0 0
reagovat
to MB: ty jsi provokater, vid? Ten tvuj notes to pro zmenu na podzim ani nerozjede a pri Mafii 2 ti komplet shori :D to Xatrix: jj, za ty nase ´lidove´ ceny mi to take nedovoli ma hrdost na to ani pomyslet, natoz koupit :D
497731
to MB: ty jsi provokater, vid? Ten tvuj notes to pro zmenu na podzim ani nerozjede a pri Mafii 2 ti komplet shori *:D* to Xatrix: jj, za ty nase ´lidove´ ceny mi to take nedovoli ma hrdost na to ani pomyslet, natoz koupit *:D*
0 0
reagovat
Měl bych tu otázku trochu technického charakteru.

Snažím se na HTPC rozjet .mkv filmy s titulky. Používám K-Lite codec pack + vobsub na tituky. Když filmy spustím normálně poklepáním v MPC, vždy se v pohodě načte vobsub a všechno jede. Když ale použiju Media Center, tak se vobsub spustí jenom u klasických divxů, u mkv nikoliv. Nemá někdo představu čím by to mohlo být? Kdysi jsem četl o nějakém nastavení haali media splitteru, aby donutil spustit vobsub i při přehrávání filmu v Media Center. Bohužel moje googlování mi zatím moc nepomáhá... Díky moc.
497729
Měl bych tu otázku trochu technického charakteru. Snažím se na HTPC rozjet .mkv filmy s titulky. Používám K-Lite codec pack + vobsub na tituky. Když filmy spustím normálně poklepáním v MPC, vždy se v pohodě načte vobsub a všechno jede. Když ale použiju Media Center, tak se vobsub spustí jenom u klasických divxů, u mkv nikoliv. Nemá někdo představu čím by to mohlo být? Kdysi jsem četl o nějakém nastavení haali media splitteru, aby donutil spustit vobsub i při přehrávání filmu v Media Center. Bohužel moje googlování mi zatím moc nepomáhá... Díky moc.
0 0
reagovat

2 t007

Njn, ja uz to obrecel, ale kupovat to tady u nas mi zase nedovoli hrdost:D
497718
Njn, ja uz to obrecel, ale kupovat to tady u nas mi zase nedovoli hrdost*:D*
2 t007
0 0
reagovat

terminator007

Stejně to to tvoje PS3 neutáne. Bude se ti to trhat. :D
497717
Stejně to to tvoje PS3 neutáne. Bude se ti to trhat. *:D*
terminator007
0 0
reagovat

Xatrix

JJ, ja si to myslel, ale chtel se jen ujistit ;) Njn, GTA IV je hold asi trosku zadane...
497716
JJ, ja si to myslel, ale chtel se jen ujistit *;)* Njn, GTA IV je hold asi trosku zadane...
Xatrix
0 0
reagovat

2 t007

Samo ze GTA4, chtel jsem jen odlisit, ze i DVD verze je na tom podobne..
497715
Samo ze GTA4, chtel jsem jen odlisit, ze i DVD verze je na tom podobne..
2 t007
0 0
reagovat

Xatrix

Jako normalni DVD nebo kupujes GTA na X360?
497714
Jako normalni DVD nebo kupujes GTA na X360?
Xatrix
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se