Hluk to je u každého výrobce jiné. Ale já spíš myslel, že nadáváte, kde všude používají jednoslotové a tak jsem chtěl řící, že Ati je používá jen u 3850 a 4850 a i tak plno výrobců dělá jiné.
No a u 3870 a 4870 jsou vždy dvouslotové, vyjma nějaké edice od Sapphiru.
Fluke
|
reagovat
|



, ani nakonec nemusím dávat tu maďarštinu :))

