btw. konečně jsem si objednal hru na PS3 :) Ratchet n Clank, už demo bylo geniální a za 468,-, no neber to


|
reagovat
|
...|
reagovat
|
, druhá otázka, proč se vzhlídli v MPEG-2? viz M:I:III
|
reagovat
|

|
reagovat
|

Jinak super, ze jsi byl na GC - ja jsem letos nemohl, ale pry byla solidni. Co rikas na Sturmovika Birds of Prey na konzole? Pry tam byla kratka prezentace a co DEAD SPACE - ten mne zajima... SciFi a pekne ostry. |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|