Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13221 - 13240 Napsat příspěvek
Ale prd, zapojený to mám správně, zas taková lama nejsem... i když... no nic... fakt je ten, že jsem slyšel něo o křížených/nekřížených kabelech... mám mít nekřížený, ale nevím jak poznám, který mám
:D
t_gon: Nic nepomohlo :/
509467
Ale prd, zapojený to mám správně, zas taková lama nejsem... i když... no nic... fakt je ten, že jsem slyšel něo o křížených/nekřížených kabelech... mám mít nekřížený, ale nevím jak poznám, který mám *:D* t_gon: Nic nepomohlo :/
0 0
reagovat
jo strč to prostě jen do ty spravny zdiřky a vono to pude.. osvědčená rada. :D
509457
jo strč to prostě jen do ty spravny zdiřky a vono to pude.. osvědčená rada. *:D*
0 0
reagovat
a nespletl si prostě kabely?:)
509455
a nespletl si prostě kabely?*:)*
0 0
reagovat

TeePee

Pokud mas komplet novy modem, tak k nemu mas IP pro hlavni konfiguraci (D-Link vesmes 192.168.0.1). A pokud ti ani tato adresa nejde (tu kterou mas) a prohlizec ti zobrazi stranka nenalezena (neco v tomto stylu), tak mas asi na sitovce, skrze kterou se kablem pripojujes na modem nastaveno automatiku pridelovanych adres pres DHCP, coz bych vypl a bez prvnich parametru na sitovce by te to melo pustit na modem ,kde uz nastavis sve parametry...
509445
Pokud mas komplet novy modem, tak k nemu mas IP pro hlavni konfiguraci (D-Link vesmes 192.168.0.1). A pokud ti ani tato adresa nejde (tu kterou mas) a prohlizec ti zobrazi stranka nenalezena (neco v tomto stylu), tak mas asi na sitovce, skrze kterou se kablem pripojujes na modem nastaveno automatiku pridelovanych adres pres DHCP, coz bych vypl a bez prvnich parametru na sitovce by te to melo pustit na modem ,kde uz nastavis sve parametry...
TeePee
0 0
reagovat
Mam taky otázku pro znalce, nejlíp pro znalce vlastnící internet od O2 a modem D-Link DSL 584t. Doteď jsem měl starší modem od Asusu připojenej krz USB kablík, teď jsem byl nucen koupit nový a volba padla na výše zmíněný D-Link. No prostě propojim modem přes ethernet kabel s PC a nic se neděje... žádná hláška "system našel nový hardware" a při pokusu připojit se na IP, kde se modem konfuguruje se taky nic neděje. Jen bych ještě dodal, že právě zmíněný kabel nebyl součástí balení, a použil jsem jiný, který se mi tu válel doma. Mohl by být problém v tom? Musí to být nějaký spešl pro ten modem, je to možný? Díky za odpovědi :)
509440
Mam taky otázku pro znalce, nejlíp pro znalce vlastnící internet od O2 a modem D-Link DSL 584t. Doteď jsem měl starší modem od Asusu připojenej krz USB kablík, teď jsem byl nucen koupit nový a volba padla na výše zmíněný D-Link. No prostě propojim modem přes ethernet kabel s PC a nic se neděje... žádná hláška "system našel nový hardware" a při pokusu připojit se na IP, kde se modem konfuguruje se taky nic neděje. Jen bych ještě dodal, že právě zmíněný kabel nebyl součástí balení, a použil jsem jiný, který se mi tu válel doma. Mohl by být problém v tom? Musí to být nějaký spešl pro ten modem, je to možný? Díky za odpovědi :)
0 0
reagovat
Dobry, dik, nejak se s tim zkusim poprat ;)
509422
Dobry, dik, nejak se s tim zkusim poprat *;)*
0 0
reagovat
Do LINE-IN, nebo jak je to tam popsaný. Prostě do toho druhýho, než kam se strkají repro :)
509415
Do LINE-IN, nebo jak je to tam popsaný. Prostě do toho druhýho, než kam se strkají repro :)
0 0
reagovat
Diky moc za info!!! A ten vstup na zvukovce si zapnul kam? Ja to nyni zkousel na notesu a tam je to nejak divne...
509412
Diky moc za info!!! A ten vstup na zvukovce si zapnul kam? Ja to nyni zkousel na notesu a tam je to nejak divne...
0 0
reagovat

Terminator007

Dělal jsem to tak, že jsem propojil výstup sluchátek magnetofonu se vstupem na zvukové kartě a pak to v Nero Wave Editoru nahrál jako vstup z vnějšího zdroje
509405
Dělal jsem to tak, že jsem propojil výstup sluchátek magnetofonu se vstupem na zvukové kartě a pak to v Nero Wave Editoru nahrál jako vstup z vnějšího zdroje
Terminator007
0 0
reagovat
Panove, mam na vas jakozto na znalce dotaz... Chci stahnou zvuk z audio kazety do PC. Mate s tim nekdo zkusenosti? Pry existuje audiograbber nebo mam popripade TV kartu, pres kterou mi to ale nejak nejede... Diky vsem. Jarda
509397
Panove, mam na vas jakozto na znalce dotaz... Chci stahnou zvuk z audio kazety do PC. Mate s tim nekdo zkusenosti? Pry existuje audiograbber nebo mam popripade TV kartu, pres kterou mi to ale nejak nejede... Diky vsem. Jarda
0 0
reagovat
Like a freakin' King Kong! :D
509373
Like a freakin' King Kong! *:D*
0 0
reagovat
Dovezenou lodí z HK? 8) :D
509371
Dovezenou lodí z HK? *8)* *:D*
0 0
reagovat
A co takhle 300 palcovou plazmu?;):D
509367
A co takhle 300 palcovou plazmu?*;)**:D*
0 0
reagovat
Spíš myšlenkově:D
509363
Spíš myšlenkově*:D*
0 0
reagovat
JJ, LCD, ale ty asi cekas na novou technologii, vid? Hold jses na tom financne asi nekde jinde :D
509359
JJ, LCD, ale ty asi cekas na novou technologii, vid? Hold jses na tom financne asi nekde jinde *:D*
0 0
reagovat
jakoze lcdcka jo? ... pff:D
509357
jakoze lcdcka jo? ... pff*:D*
0 0
reagovat
No ja si myslim, ze to jsou hodne slusne ceny a koupe nejakeho modelu je pro me jasna volba, uvazoval jsem o koupi 656, ale ted mam vice na vyber ;)
509356
No ja si myslim, ze to jsou hodne slusne ceny a koupe nejakeho modelu je pro me jasna volba, uvazoval jsem o koupi 656, ale ted mam vice na vyber *;)*
0 0
reagovat
A jakej je ten nazor, Einsteini? Je to Series 6-9... Samsung jako jeden z mala tak ma pokryty cely segment (viz starsi serie S/N/R/F). Nechapu moc na co narazite. ;)
509355
A jakej je ten nazor, Einsteini? Je to Series 6-9... Samsung jako jeden z mala tak ma pokryty cely segment (viz starsi serie S/N/R/F). Nechapu moc na co narazite. ;)
0 0
reagovat
No ja si prave rikal, zda narazis, zda je to drahe nebo levne :D Kazdopadne mame stejny nazor ;)
509350
No ja si prave rikal, zda narazis, zda je to drahe nebo levne *:D* Kazdopadne mame stejny nazor *;)*
0 0
reagovat
No právě:D na cos myslel, že narážím:)
509346
No právě*:D* na cos myslel, že narážím*:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se