Me co se trosku nelibilo, bylo sekani nepratel, obcas kdyz jsem seknul, tak mi pripadalo, ze treba zaregovala fyzika pozde a hnul se o vterinu, dve pozdeji...xMort
JJ, nebylo ti uplne dokonale, ale je to proste Star Wars
Me co se trosku nelibilo, bylo sekani nepratel, obcas kdyz jsem seknul, tak mi pripadalo, ze treba zaregovala fyzika pozde a hnul se o vterinu, dve pozdeji...
Me co se trosku nelibilo, bylo sekani nepratel, obcas kdyz jsem seknul, tak mi pripadalo, ze treba zaregovala fyzika pozde a hnul se o vterinu, dve pozdeji...|
reagovat
|
Fakt bida, sem tam jedno ´budgetove´ demo a par obrazku a traileru a to doslova par, na to, ze bylo E3 a je GC 

