(Nechtělo se mi objednávat jedno Blučko z US (Iron Man) a jedno z UK (Starsky a Hutch).. takže si počkám)Sakra... proč jsem musel čekat na UK verzi
(Nechtělo se mi objednávat jedno Blučko z US (Iron Man) a jedno z UK (Starsky a Hutch).. takže si počkám)
(Nechtělo se mi objednávat jedno Blučko z US (Iron Man) a jedno z UK (Starsky a Hutch).. takže si počkám)|
reagovat
|





