
Není to o typu karty, ale o tom, jak se v bance domluvíš.

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
ale neviděl jsem emulátor windowsů
Musel by si vzít Virtual PC a buď si vzít XPčka (98/2000/me) a stáhnout je nebo mít origo CD a použít je jako operační systém Virtuálního PC. Jasně jednoduchý, ale jsem línej to udělat a spousta lidí kvůli tomu nebude shánět Windows.|
reagovat
|
|
reagovat
|