to xMort: neposilaji, kdyz si vzdy rozkliknes hru na PS3, tak tam i pisi, neposilame do EU, Norsko a jeste nekam... to Fluke: ja jsem s UK spokojenej, ale shanim napr. tu Afriku a ta se da sehnat jedine v JAP, popripade v nejakem US shopu, ktery dovazi ze zahranici....
|
reagovat
|

to xMort: diky za tip, ceny vypadaji slusne, kolik vychazi ke hre cca postovne? A ty ceny, muzu si vybrat v cem to chci platit? Diky. Potesilo me, ze maji Afriku, tu jsem chtel zkusit, ale jak to tak vypada, tak PS3 hry neposilaji... 
Jj, jenom třetí vyšla na blučku... teď jsem zjistil, že to jsou fakt jen 720p ripy ale velikost odpovídá 1080p 

