Nj, Visty, to mě nenapadlo...a kdyby se u Falloutů nemuselo pořád čachrovat s .ini soubory, aby to každých deset minut nepadalo, tak by to za těch pár dolarů možná stálo. :) (pokud to tedy nepřibalí ke trojce).
|
reagovat
|





). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině