, that thing is wicked
, that thing is wicked
|
reagovat
|
|
reagovat
|
vzpomínky na propařený noci v kavárně... přidal bych Parasite Eve nebo tamto s těma dinosaurama ala Resident Evil ;)|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
, ale než se dostanu k pořízení tak tu 60GB přestanou dělat
|
reagovat
|