Čumim do notebooku, takže vím jak to vypadá ("uměle" zvýšenej kontrast), ale jde o to, že se najdou lidi kterejm to prostě nevyhovuje a navíc záleží, kde má v cimře situovanej stůl. Proto jsem na to poukazoval
|
reagovat
|

A sry za chybu to SE pred prekvapili fakt byt nemelo 

(vzhledem k cenám 1799 a u GTA bych čekal 1999,-)