
ehm, a myslíš, že bys dal Two Thrones na pár týdnů zruky jinýmu modrákovi? Ostatní díly mám origoš, ale trojku nechci kupovat do tý doby, než její funkčnost vyzkoušim na Vistách.

|
reagovat
|

|
reagovat
|

)|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
ale tohle bylo těsný

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, krom ceny je fajn říct taky jakej to má chladič a která je to verze (G92, třeba)|
reagovat
|
|
reagovat
|