Jde hlavně o vertikální úhel (pohled zdola) - při filmu nesedím před obrazovkou, ale níž. Při takové velikosti LCD už je to znát. Když někdo sedí vždycky přesně před ní tak je to jedno, to jo:-). A 160 sice vypadá bez problémů, ale realita je většinou jinde...
|
reagovat
|

víc takhle balenejch her

)