ja poznam i ze sve mladistve 19' :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
, taky mě láká a jestli ten kontrast je právě kontrast a ne dynamickej kontrast, tak pohoda.|
reagovat
|
|
reagovat
|
na alze, czechcomputeru, mironetu nebo dxt. Mrkni na nabídky.|
reagovat
|
Jinak souhlas, DTSko je dulezitejsi, ale kazdopadne, jak jsem jiz psal, STORE se povedl! |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
To je asi nejaky prequel, ne?
Ne, vim ze se chybka obcas stane, ale tato je fakt dobra... 
|
reagovat
|