mihhi
Bude to jen na filmy. A jakou 24" by si mi doporučil? A neni 24" na HD málo? Poznám tam nějakej větší rozdíl mezi Blu-ray a DVD?
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
, taky mě láká a jestli ten kontrast je právě kontrast a ne dynamickej kontrast, tak pohoda.|
reagovat
|
|
reagovat
|
na alze, czechcomputeru, mironetu nebo dxt. Mrkni na nabídky.|
reagovat
|
Jinak souhlas, DTSko je dulezitejsi, ale kazdopadne, jak jsem jiz psal, STORE se povedl! |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
To je asi nejaky prequel, ne?
Ne, vim ze se chybka obcas stane, ale tato je fakt dobra... 
|
reagovat
|


|
reagovat
|