?Dotázeček ohledně cla z USA (chci si nechat něco poslat). Jak to chodí všeobecně? proclívaj všechno? nebo něco proklouzne? a berou to podle hodnoty balíku nebo sand podle velikosti
?
?|
reagovat
|
?|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
No ja si nemuzu pomoci, film tak spatnej nebyl, ale o Haydenovu herectvi nejak moc presvedcenej nejsem... 
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|