Tak nejprodavanejsiho titulu na BD (Bond) se u nas prodalo 700 kousku. To je vic, nez sem cekal
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), takže možná by byli výhodnější Gigabyte Sata porty a ne Asus boční porty..asi si hodím kostkou.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Sice to vypadalo, ze u PSP verze bylo coming soon na verzi PS3, ze by to mohlo byt, ale daval bych tomu tak 5 procent
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|